Pri výkone služby urobil fatálnu chybu: Sledujte napínavý triler iba na VOYO

01. 06 2020 09:00 | markiza.sk
V službe (Line of Duty, 2019)
V službe (Line of Duty, 2019)

Film V službe si môžete vychutnať v desktopovej verzii u nás na VOYO.sk v rámci sekcie Prémiové tituly.

Aaron Eckhart zvádza neúprosný súboj s časom v hlavnej úlohe výbušného akčného trileru s V službe.

Aby dosiahol vykúpenie, vydáva sa zdiskreditovaný policajt Frank Penny (Aaron Eckhart) na nebezpečnú misiu s cieľom vypátrať unesenú dcéru policajného náčelníka (Giancarlo Esposito). Jej už aj tak mizivé šance na prežitie sú ešte menšie, keď Penny urobí fatálnu chybu a zabije zvráteného únoscu, jediný spojovací bod k tomu, aby odhalili miesto, kde sa dievča nachádza.

Po tom, čo sa k nemu pripojí ambiciózna reportérka Ava (Courtney Eaton), ktorá zaisťuje živý prenos z pátrania, sa rozpúta hotové peklo, keďže na scénu prichádza brat mŕtveho únoscu (Ben McKenzie), ktorý prahne po krvavej pomste.

Triler V službe sledujte na VOYO.sk v rámci sekcie Prémiové tituly.

 

Film V službe si môžete vychutnať v desktopovej verzii u nás na VOYO.sk v rámci sekcie Prémiové tituly, ktoré nie sú súčasťou základného predplatného balíka.

Záujemcovia si ho môžu predplatiť na báze pay-per-view za poplatok 3,99 € prostredníctvom SMS alebo platobnej karty, pričom sledovať ho môžu kedykoľvek v rámci nasledujúcich 48 hodín.

Pre sledovanie je nutné sa zaregistrovať alebo mať založené konto v službe VOYO, nie je však potrebné mať aktívne mesačné predplatné.

Komentáre ( 0)