Nádherný príbeh chlapca a jeho záchranu husí. Nenechajte si ujsť film Rozprestri krídla

02. 06 2020 16:30 | markiza.sk
Záber z filmu Rozprestri krídla (Donne-moi des ailes)
Záber z filmu Rozprestri krídla (Donne-moi des ailes)

Na túto síce nebezpečnú, ale neuveriteľnú cestu sa nezabúda!

Jeho nudné prázdniny sa zmenia na nečakané dobrodružstvo. Aby zachránil kŕdeľ husí, vydá sa na riskantnú, no nezabudnuteľné cestu do neznáma.

Christian, vizionársky vedec, študuje voľne žijúce husi. Pre jeho syna Thomasa, dospievajúceho chlapca posadnutého videohrami, predstavuje myšlienka stráviť prázdniny s otcom v prírode nočnú moru.

Otec a syn sa však predsa len zblížia vďaka bláznivému plánu na záchranu zanikajúceho vtáčieho druhu vďaka Christianovmu ultraľahkému lietadlu. Začína tak neuveriteľná a nebezpečná cesta, na ktorú sa nezabúda.

Nenechajte si ujsť francúzsky rodinný dobrodružný film v hlavných úlohách s Jean-Paul Rouvem, Mélanie Doutey a Louisom Vazquezom.

Film Rozprestri krídla sledujte už teraz na VOYO.sk v rámci sekcie Prémiové tituly.

 

Film Rozprestri krídla si môžete vychutnať v desktopovej verzii u nás na VOYO.sk v rámci sekcie Prémiové tituly, ktoré nie sú súčasťou základného predplatného balíka.

Záujemcovia si ho môžu predplatiť na báze pay-per-view za poplatok 3,99 € prostredníctvom SMS alebo platobnej karty, pričom sledovať ho môžu kedykoľvek v rámci nasledujúcich 48 hodín.

Pre sledovanie je nutné sa zaregistrovať alebo mať založené konto v službe VOYO, nie je však potrebné mať aktívne mesačné predplatné.

Komentáre ( 0)