Evelyn zverejnila fotku, ktorá vyvolala ošial. Čo nasledovalo potom, nikto ani netušil

04. 06 2020 14:00 | kf
Evelyn sa podarilo prelomiť ľady vďaka jednej fotke
Evelyn sa podarilo prelomiť ľady vďaka jednej fotke Foto: Instagram/evelynjefresh

Komička je známa tým, že si nedáva servítku pred ústa. Jedinou fotkou vyvolala veľkú debatu.

Evelyn si užíva život plnými dúškami. Jej humor ju nielen živí, ale sprevádza ju celým životom. Odkedy sa dostala do slovenského šoubiznisu, je stredobodom pozornosti. Mnoho ľudí riešilo jej postavu a výzor. Komička sa nikdy nenechala znechutiť a ako ona sama tvrdí, je spokojná so sebou a so svojím životom. Evelyn je inšpiráciou pre mnohé ženy a ambasádorstvom sa ich snaží motivovať, aby sa starali o svoje zdravie, a preto sa tento rok stala tvárou kampane Avon za zdravé prsia.

Tvárami projektu sú okrem komičky aj známe osobnosti a onkologické pacientky. Kvetka Horváthová, Juraj Bača či napríklad komik Fero Joke sa snažia inšpirovať čo najviac žien, aby dbali na prevenciu.

Evelyn sa podarilo prelomiť ľady vďaka jednej fotke

Herečka si nechala zmenšiť prsia a k tomu výrazne schudla, čo z nej urobilo naozaj inú ženu. Aktívne začala cvičiť a snaží sa udržať správnu životosprávu. Nemá problém siahnuť aj po odvážnejšom strihu plaviek, v ktorých sa odfotila na dovolenke. Práve táto fotka vyvolala veľkú debatu. Ona sama nečakala, že bude mať pod ňou stovky komentárov a že otvorí Pandorinu skrinku.

TIP na článok: Evelyn sa nezdá! Najskôr to roztočila pri tyči a teraz ukázala oveľa viac

„Veľmi ma prekvapila debata, ktorá sa strhla pod mojou fotkou v plavkách. Možno si niekto povie, že to potrebuje poriadne sebavedomie, dať si také plavky, ale ja sa mám rada taká, aká som. Práve toto sebavedomie dodávam aj iným ženám, ktoré sa necítia byť dosť štíhle, alebo spokojné so svojou postavou. Myslím si, že také obyčajné plavky vedia rozvíriť debatu o sebaláske a o akceptácii iných," povedala Evelyn. Vďaka jednej fotke v plavkách sa jej podarilo prelomiť ľady, podporiť iné ženy a dodať im chýbajúce sebavedomie.

Evelyn sme stretli na fotení promo fotografií pre kampaň Avon za zdravé prsia.

 

Komentáre (0)