Exkluzívne stretnutie troch víťazok SuperStar! Boli sme pri tom

04. 06 2020 16:30 | kf
Emma Drobná, Tereza Mašková, Barbora Piešová
Emma Drobná, Tereza Mašková, Barbora Piešová Foto: Instagram/emmadrobna, Instagram/barbora_piesova, Instagram/terez

Spevácka súťaž SuperStar patrí medzi najsledovanejšie na Slovensku a v Česku.

Vďaka výhre v speváckej súťaži sa posledným víťazkám podarilo nielen zviditeľniť, ale aj uspieť. Emma Drobná a Tereza Mašková majú rozbehnutú spevácku kariéru a obidve vydávajú nový album. Aktuálne si získala prvenstvo Barbora Piešová, ktorá svojím talentom ohúrila celé Slovensko aj Česko. Všetky tieto tri umelkyne sa objavia na jednom pódiu, aby podporili dobrú vec. Svojím vystúpením chcú nielen zabaviť divákov, ale aj pomôcť ľuďom, ktorých najviac zasiahla koronakríza. Speváčky sme stretli na generálnej skúške projektu Spolu pre Slovensko, ktorý chystá Televízia Markíza. Vďaka nemu diváci uvidia netradičné hudobné spojenia.

Charitatívny večer s názvom Spolu pre Slovensko odvysiela Televízia Markíza už v nedeľu (7. júna) so začiatkom o 20.30 h. Na divákov čaká bohatý program plný známych osobností, netradičných hudobných vystúpení, zaujímavých informácií, emócií a skvelej zábavy, ktorý má zároveň silný charitatívny rozmer.

 

Celým večerom bude divákov sprevádzať moderátorský a zároveň aj manželský pár Adela Vinczeová a Viktor Vincze. V rámci programu sa môžete tešiť na exkluzívne vystúpenie legendy slovenskej hudobnej scény, speváka Richarda Müllera, ktorý v televíznej premiére predstaví svoj nový singel s názvom Anomália. Svoj veľký hit Spolu divákom zaspieva jeden z najúspešnejších slovenských spevákov Adam Ďurica. Unikátnosť tohto večera podčiarknu aj hudobné vystúpenia v naozaj netradičných spojeniach, aké ešte diváci nemali nikdy možnosť vidieť. Speváčka Katarína Knechtová vystúpi s Jánom Kuricom zo skupiny Vidiek, Nela Pocisková v sprievode úspešného husľového virtuóza Filipa Jančíka, líder skupiny Desmod Mário "Kuly" Kollár si zaspieva s dosluhujúcou víťazkou SuperStar Terezou Maškovou, jej predchodkyňa Emma Drobná spojí svoje sily s jazzovou legendou Petrom Lipom. Svoje spevácke umenie predvedú aj herci Peter Brajerčík, Juraj Loj a vystúpi aj hudobník a porotca SuperStar, Marián Čekovský.

 

Zapojiť sa do finančnej zbierky a pomôcť tak obetiam koronakrízy môže naozaj každý, stačí zaslať darcovskú SMS správu v tvare: DMS (medzera) SPOLU na číslo 877, pričom cena jednej SMS je 2 eurá v sieti mobilných operátorov O2, Orange a Telekom. Mechaniku prijímania darcovských SMS správ zabezpečuje organizácia Fórum donorov.