Marián Čekovský má jasné plány po SuperStar. Čomu sa chce venovať?

05. 06 2020 14:00 | kf
Vždy usmiaty Marián Čekovský
Vždy usmiaty Marián Čekovský Foto: Instagram/superstarcs

Najvtipnejší porotca v tom má jasno. Chce sa venovať svojej obľúbenej činnosti.

Človek, ktorého humor nikdy neopúšťa. Marián Čekovský patrí nepochybne k najvtipnejším ľuďom v slovenskom šoubiznise. Naposledy sa objavil na televíznych obrazovkách ako porotca v SuperStar a diváci mohli opäť vidieť jeho hudobný talent. Ako skladateľ stojí za mnohými známymi skladbami.

Čeky si chce dať pauzu od televíznych obrazoviek

Hudobníka sme stretli na generálnej skúške projektu Spolu pre Slovensko, ktorý chystá Televízia Markíza. Vďaka nemu diváci uvidia netradičné hudobné spojenia. Aj Marián sa už v nedeľu objaví na galavečere, kde jeho speváckym partnerom bude víťazka tohtoročnej SuperStar. Pre nabitý pracovný program sa však Čeky nemohol doteraz venovať tomu, čo je jeho srdcu najbližšie.

TIP na článok: Exkluzívne stretnutie troch víťazok SuperStar! Boli sme pri tom

Charitatívny večer s názvom Spolu pre Slovensko odvysiela Televízia Markíza už v nedeľu (7. júna) so začiatkom o 20.30 h. Na divákov čaká bohatý program plný známych osobností, netradičných hudobných vystúpení, zaujímavých informácií, emócií a skvelej zábavy, ktorý má zároveň silný charitatívny rozmer.

 

Celým večerom bude divákov sprevádzať moderátorský a zároveň aj manželský pár Adela Vinczeová a Viktor Vincze. V rámci programu sa môžete tešiť na exkluzívne vystúpenie legendy slovenskej hudobnej scény, speváka Richarda Müllera, ktorý v televíznej premiére predstaví svoj nový singel s názvom Anomália. Svoj veľký hit Spolu divákom zaspieva jeden z najúspešnejších slovenských spevákov Adam Ďurica. Unikátnosť tohto večera podčiarknu aj hudobné vystúpenia v naozaj netradičných spojeniach, aké ešte diváci nemali nikdy možnosť vidieť. Speváčka Katarína Knechtová vystúpi s Jánom Kuricom zo skupiny Vidiek, Nela Pocisková v sprievode úspešného husľového virtuóza Filipa Jančíka, líder skupiny Desmod Mário "Kuly" Kollár si zaspieva s dosluhujúcou víťazkou SuperStar Terezou Maškovou, jej predchodkyňa Emma Drobná spojí svoje sily s jazzovou legendou Petrom Lipom. Svoje spevácke umenie predvedú aj herci Peter Brajerčík, Juraj Loj a vystúpi aj hudobník a porotca SuperStar, Marián Čekovský.

 

Zapojiť sa do finančnej zbierky a pomôcť tak obetiam koronakrízy môže naozaj každý, stačí zaslať darcovskú SMS správu v tvare: DMS (medzera) SPOLU na číslo 877, pričom cena jednej SMS je 2 eurá v sieti mobilných operátorov O2, Orange a Telekom. Mechaniku prijímania darcovských SMS správ zabezpečuje organizácia Fórum donorov.

Komentáre (0)