Vzťah Nely Pociskovej a Filipa Tůmu sa zmenil od základov. Čo za to môže?

05. 06 2020 12:00 | kf
Nela a Filip
Nela a Filip Foto: Instagram/pociskova.nela

Niektoré vzťahy prežívali krízu počas karantény. Nie je to však prípad Nely a Filipa.

Hviezdny pár pôsobí naozaj vyrovnane. Nemajú ani problém vystreliť si jeden z druhého. Nela a Filip sú aktívni na sociálnych sieťach a svojich fanúšikov často potešia fotkami z ich bežného života. Hoci niektoré páry mali počas domácej karantény krízu, táto dvojica si na seba zvykla ešte viac ako predtým.

Prvé dni v domácej karanténe boli pre Nelu a Filipa náročné

Herečku sme stretli na generálnej skúške projektu Spolu pre Slovensko, ktorý chystá Televízia Markíza. Práve tam nám prezradila, akými fázami prešiel ich vzťah počas karantény. Hoci to na začiatku nevyzeralo veľmi ružovo, teraz sa od seba nevedia odtrhnúť.

TIP na článok: Emma Drobná nám prezradila najočakávanejšiu odpoveď: Bola tajná svadba?

Charitatívny večer s názvom Spolu pre Slovensko odvysiela Televízia Markíza už v nedeľu (7. júna) so začiatkom o 20.30 h. Na divákov čaká bohatý program plný známych osobností, netradičných hudobných vystúpení, zaujímavých informácií, emócií a skvelej zábavy, ktorý má zároveň silný charitatívny rozmer.

 

Celým večerom bude divákov sprevádzať moderátorský a zároveň aj manželský pár Adela Vinczeová a Viktor Vincze. V rámci programu sa môžete tešiť na exkluzívne vystúpenie legendy slovenskej hudobnej scény, speváka Richarda Müllera, ktorý v televíznej premiére predstaví svoj nový singel s názvom Anomália. Svoj veľký hit Spolu divákom zaspieva jeden z najúspešnejších slovenských spevákov Adam Ďurica. Unikátnosť tohto večera podčiarknu aj hudobné vystúpenia v naozaj netradičných spojeniach, aké ešte diváci nemali nikdy možnosť vidieť. Speváčka Katarína Knechtová vystúpi s Jánom Kuricom zo skupiny Vidiek, Nela Pocisková v sprievode úspešného husľového virtuóza Filipa Jančíka, líder skupiny Desmod Mário "Kuly" Kollár si zaspieva s dosluhujúcou víťazkou SuperStar Terezou Maškovou, jej predchodkyňa Emma Drobná spojí svoje sily s jazzovou legendou Petrom Lipom. Svoje spevácke umenie predvedú aj herci Peter Brajerčík, Juraj Loj a vystúpi aj hudobník a porotca SuperStar, Marián Čekovský.

 

Zapojiť sa do finančnej zbierky a pomôcť tak obetiam koronakrízy môže naozaj každý, stačí zaslať darcovskú SMS správu v tvare: DMS (medzera) SPOLU na číslo 877, pričom cena jednej SMS je 2 eurá v sieti mobilných operátorov O2, Orange a Telekom. Mechaniku prijímania darcovských SMS správ zabezpečuje organizácia Fórum donorov.

Komentáre (0)