Nečakaná spoveď Juraja Loja: Čo ho dostalo do úzkych?

05. 06 2020 16:00 | kf
Juraj Loj
Juraj Loj Foto: Instagram/jurajloj

Známy herec nám prezradil, prečo sa necítil dobre vo svojej koži.

Juraj Loj ako aj ostatí herci na Slovensku prežívali naozaj ťažké časy. Zrazu zostali bez práce a museli sa zamestnať doma. Známy herec je otcom troch detí, takže sa rozhodne nenudil. Hoci je príkladným otcom aj manželom, jedna vec ho veľmi trápila.

Juraj mal v poslednej dobe temné myšlienky

To, čo bolo pre neho zaužívané, sa zrazu zmenilo. Ako sám tvrdí, je veľmi hyperaktívny človek a nemá rád, keď niekto obmedzí jeho pohyb. Jeho partnerka Zuzana Kanócz to nemala s ním doma ľahké. Herca sme stretli na generálnej skúške projektu Spolu pre Slovensko, ktorý chystá Televízia Markíza. Práve tam nám prezradil, akými fázami prešiel ich vzťah počas karantény. Nielenže ich koronakríza zblížila, ale obidvaja našli v sebe skrytý talent.

Charitatívny večer s názvom Spolu pre Slovensko odvysiela Televízia Markíza už v nedeľu (7. júna) so začiatkom o 20.30 h. Na divákov čaká bohatý program plný známych osobností, netradičných hudobných vystúpení, zaujímavých informácií, emócií a skvelej zábavy, ktorý má zároveň silný charitatívny rozmer.

 

Celým večerom bude divákov sprevádzať moderátorský a zároveň aj manželský pár Adela Vinczeová a Viktor Vincze. V rámci programu sa môžete tešiť na exkluzívne vystúpenie legendy slovenskej hudobnej scény, speváka Richarda Müllera, ktorý v televíznej premiére predstaví svoj nový singel s názvom Anomália. Svoj veľký hit Spolu divákom zaspieva jeden z najúspešnejších slovenských spevákov Adam Ďurica. Unikátnosť tohto večera podčiarknu aj hudobné vystúpenia v naozaj netradičných spojeniach, aké ešte diváci nemali nikdy možnosť vidieť. Speváčka Katarína Knechtová vystúpi s Jánom Kuricom zo skupiny Vidiek, Nela Pocisková v sprievode úspešného husľového virtuóza Filipa Jančíka, líder skupiny Desmod Mário "Kuly" Kollár si zaspieva s dosluhujúcou víťazkou SuperStar Terezou Maškovou, jej predchodkyňa Emma Drobná spojí svoje sily s jazzovou legendou Petrom Lipom. Svoje spevácke umenie predvedú aj herci Peter Brajerčík, Juraj Loj a vystúpi aj hudobník a porotca SuperStar, Marián Čekovský.

 

Zapojiť sa do finančnej zbierky a pomôcť tak obetiam koronakrízy môže naozaj každý, stačí zaslať darcovskú SMS správu v tvare: DMS (medzera) SPOLU na číslo 877, pričom cena jednej SMS je 2 eurá v sieti mobilných operátorov O2, Orange a Telekom. Mechaniku prijímania darcovských SMS správ zabezpečuje organizácia Fórum donorov.

Komentáre (0)