Richar Müller opäť na pódiu! Prekvapenie, aké fanúšikovia nečakali

06. 06 2020 12:00 | kf
Spevácka legenda si zaspieva opäť naživo
Spevácka legenda si zaspieva opäť naživo Foto: Instagram/tvmarkizaofficial

Spevák sa prvýkrát objaví na pódiu po domácej karanténe.

Hudobná legenda prednedávnom uviedla novú skladbu s názvom Anomália. Richard Müller tak po dlhých rokoch vydal nový singel. Hoci nie je autorom textu, ako sám tvrdí, skladbu dokonale precítil. „Pesničku napísal Laco Rychtarik, skvelý skladateľ, ktorého som nikdy v živote nevidel, ale jeho skladby dobre poznám. O to viac ma prekvapilo, že napísal pesničku, ktorá mi úplne hovorila z duše," vraví Richard Müller.

Richard prvýkrát zaspieva hudobnú novinku naživo

Pre pandémiu bol aj spevák nútený zostať v domácej karanténe. Čas využil na oddych, ale aj na to, aby sa venoval hudbe. Richarda sme stretli na generálnej skúške projektu Spolu pre Slovensko, ktorý chystá Televízia Markíza. Vďaka nemu zažije jeho nový hit televíznu premiéru. Umelec nám v rozhovore prezradil aj to, čo chystá pre svojich fanúšikov.

TIP na článok: Marián Čekovský má jasné plány po SuperStar. Čomu sa chce venovať?

Charitatívny večer s názvom Spolu pre Slovensko odvysiela Televízia Markíza už v nedeľu (7. júna) so začiatkom o 20.30 h. Na divákov čaká bohatý program plný známych osobností, netradičných hudobných vystúpení, zaujímavých informácií, emócií a skvelej zábavy, ktorý má zároveň silný charitatívny rozmer.

 

Celým večerom bude divákov sprevádzať moderátorský a zároveň aj manželský pár Adela Vinczeová a Viktor Vincze. V rámci programu sa môžete tešiť na exkluzívne vystúpenie legendy slovenskej hudobnej scény, speváka Richarda Müllera, ktorý v televíznej premiére predstaví svoj nový singel s názvom Anomália. Svoj veľký hit Spolu divákom zaspieva jeden z najúspešnejších slovenských spevákov Adam Ďurica. Unikátnosť tohto večera podčiarknu aj hudobné vystúpenia v naozaj netradičných spojeniach, aké ešte diváci nemali nikdy možnosť vidieť. Speváčka Katarína Knechtová vystúpi s Jánom Kuricom zo skupiny Vidiek, Nela Pocisková v sprievode úspešného husľového virtuóza Filipa Jančíka, líder skupiny Desmod Mário "Kuly" Kollár si zaspieva s dosluhujúcou víťazkou SuperStar Terezou Maškovou, jej predchodkyňa Emma Drobná spojí svoje sily s jazzovou legendou Petrom Lipom. Svoje spevácke umenie predvedú aj herci Peter Brajerčík, Juraj Loj a vystúpi aj hudobník a porotca SuperStar, Marián Čekovský.

 

Zapojiť sa do finančnej zbierky a pomôcť tak obetiam koronakrízy môže naozaj každý, stačí zaslať darcovskú SMS správu v tvare: DMS (medzera) SPOLU na číslo 877, pričom cena jednej SMS je 2 eurá v sieti mobilných operátorov O2, Orange a Telekom. Mechaniku prijímania darcovských SMS správ zabezpečuje organizácia Fórum donorov.

Komentáre (0)