Oscarové vystúpenie zažijeme znova: Pozrite sa, kto si trúfne na Lady Gaga!

06. 06 2020 10:00 | kf
Lady Gaga a Bradley Cooper zaspievali Shallow na Oscaroch
Lady Gaga a Bradley Cooper zaspievali Shallow na Oscaroch Foto: TV Markíza

Skvelá československá dvojica zaspieva svetový hit v priamom prenose.

Skladba Shallow v podaní Lagy Gaga a Bradleyho Coopera si podmanila celý svet. Keď ho speváčka zaspievala na Oscaroch, ani jedno oko nezostalo suché. Práve túto náročnú pesničku si vybrala dvojica československých umelcov, ktorí si ju trúfnu zaspievať na galavečeri Televízie Markíza v priamom prenose.

Československé spevácke duo zaspieva hit Shallow v priamom prenose

Frontman skupiny Desmod Mário Kuly Kollár a víťazka SuperStar Tereza Mašková spojili sily, aby podali oscarový výkon. Dvojicu sme stretli na generálnej skúške projektu Spolu pre Slovensko, ktorý chystá Televízia Markíza. Vďaka nemu diváci uvidia netradičné hudobné spojenia. Obidvaja boli z výberu pesničky nadšení a neskrývali radosť z blížiacej sa spolupráce. Prezradili nám aj to, či neplánujú spoločnú hudobnú novinku.

TIP na článok: Exkluzívne stretnutie troch víťazok SuperStar! Boli sme pri tom

Charitatívny večer s názvom Spolu pre Slovensko odvysiela Televízia Markíza už v nedeľu (7. júna) so začiatkom o 20.30 h. Na divákov čaká bohatý program plný známych osobností, netradičných hudobných vystúpení, zaujímavých informácií, emócií a skvelej zábavy, ktorý má zároveň silný charitatívny rozmer.

 

Celým večerom bude divákov sprevádzať moderátorský a zároveň aj manželský pár Adela Vinczeová a Viktor Vincze. V rámci programu sa môžete tešiť na exkluzívne vystúpenie legendy slovenskej hudobnej scény, speváka Richarda Müllera, ktorý v televíznej premiére predstaví svoj nový singel s názvom Anomália. Svoj veľký hit Spolu divákom zaspieva jeden z najúspešnejších slovenských spevákov Adam Ďurica. Unikátnosť tohto večera podčiarknu aj hudobné vystúpenia v naozaj netradičných spojeniach, aké ešte diváci nemali nikdy možnosť vidieť. Speváčka Katarína Knechtová vystúpi s Jánom Kuricom zo skupiny Vidiek, Nela Pocisková v sprievode úspešného husľového virtuóza Filipa Jančíka, líder skupiny Desmod Mário "Kuly" Kollár si zaspieva s dosluhujúcou víťazkou SuperStar Terezou Maškovou, jej predchodkyňa Emma Drobná spojí svoje sily s jazzovou legendou Petrom Lipom. Svoje spevácke umenie predvedú aj herci Peter Brajerčík, Juraj Loj a vystúpi aj hudobník a porotca SuperStar, Marián Čekovský.

 

Zapojiť sa do finančnej zbierky a pomôcť tak obetiam koronakrízy môže naozaj každý, stačí zaslať darcovskú SMS správu v tvare: DMS (medzera) SPOLU na číslo 877, pričom cena jednej SMS je 2 eurá v sieti mobilných operátorov O2, Orange a Telekom. Mechaniku prijímania darcovských SMS správ zabezpečuje organizácia Fórum donorov.