Marián Gáborík a Boris Valábik sa dostali do súboja: Čo ich postavilo proti sebe?

06. 06 2020 15:00 | kf
Marián a Boris v spoločnom podcaste
Marián a Boris v spoločnom podcaste Foto: Instagram/borisvalabik

Boris a Marián sú dlhoročnými priateľmi aj kolegami. Čo ich postavilo proti sebe?

Čerstvý otecko Marián Gáborík sa prvýkrát objaví na televíznych obrazovkách. Podporí tak dobrú vec a pomôže tým, ktorí to naozaj potrebujú v týchto ťažkých časoch. Hokejová legenda prežíva spolu s manželkou Ivanou najšťastnejšie obdobie a ani pred kamerami neskrýval radosť z dcéry Belly.

Hokejové legendy sa postavili spolu na pódium

Mariána a Borisa sme stretli na generálnej skúške projektu Spolu pre Slovensko, ktorý chystá Televízia Markíza. Vďaka nemu diváci zažijú množstvo zábavy aj v podaní hokejových legiend. Kamaráti, ktorí majú spoločný podcast, nám prezradili, prečo budú spolu súperiť v priamom prenose.

TIP na článok: Vzťah Nely Pociskovej a Filipa Tůmu sa zmenil od základov. Čo za to môže?

Charitatívny večer s názvom Spolu pre Slovensko odvysiela Televízia Markíza už v nedeľu (7. júna) so začiatkom o 20.30 h. Na divákov čaká bohatý program plný známych osobností, netradičných hudobných vystúpení, zaujímavých informácií, emócií a skvelej zábavy, ktorý má zároveň silný charitatívny rozmer.

 

Celým večerom bude divákov sprevádzať moderátorský a zároveň aj manželský pár Adela Vinczeová a Viktor Vincze. V rámci programu sa môžete tešiť na exkluzívne vystúpenie legendy slovenskej hudobnej scény, speváka Richarda Müllera, ktorý v televíznej premiére predstaví svoj nový singel s názvom Anomália. Svoj veľký hit Spolu divákom zaspieva jeden z najúspešnejších slovenských spevákov Adam Ďurica. Unikátnosť tohto večera podčiarknu aj hudobné vystúpenia v naozaj netradičných spojeniach, aké ešte diváci nemali nikdy možnosť vidieť. Speváčka Katarína Knechtová vystúpi s Jánom Kuricom zo skupiny Vidiek, Nela Pocisková v sprievode úspešného husľového virtuóza Filipa Jančíka, líder skupiny Desmod Mário "Kuly" Kollár si zaspieva s dosluhujúcou víťazkou SuperStar Terezou Maškovou, jej predchodkyňa Emma Drobná spojí svoje sily s jazzovou legendou Petrom Lipom. Svoje spevácke umenie predvedú aj herci Peter Brajerčík, Juraj Loj a vystúpi aj hudobník a porotca SuperStar, Marián Čekovský.

 

Zapojiť sa do finančnej zbierky a pomôcť tak obetiam koronakrízy môže naozaj každý, stačí zaslať darcovskú SMS správu v tvare: DMS (medzera) SPOLU na číslo 877, pričom cena jednej SMS je 2 eurá v sieti mobilných operátorov O2, Orange a Telekom. Mechaniku prijímania darcovských SMS správ zabezpečuje organizácia Fórum donorov.

Komentáre (0)