Šťastný otec Marián Gáborík: Pozrite sa, ako sa roztápal pri slovách o dcérke

11. 06 2020 20:00 | kf
Známy hokejista trávi všetok čas s rodinou
Známy hokejista trávi všetok čas s rodinou Foto: Instagram/mgaborik12

Hokejová legenda prežíva najšťastnejšie obdobie v živote. Od dcéry sa nevie odtrhnúť.

Ďalším hosťom v relácii Throwback Thursday bol Marián Gáborík. Hoci na rozhovor s ním musel Matúš Krnčok čakať dlhšie, oplatilo sa. Hokejová legenda porozprávala o svojich začiatkoch v hokeji, čo všetko musel absolvovať ako mladý hokejista medzi staršími hráčmi a ako si splnil sen, keď sa dostal do Ameriky.

Prezývku Brambor dostal ešte na základnej škole

Nie je náhoda, že dostal práve túto prezývku. A nie je jediný, kto ju vlastní. Jeho staršieho brata nazývajú taktiež Brambor, a tak začali aj jeho, aby to zostalo v rodine. Doteraz sa Marián smeje na tom, že keď sú obidvaja v jednej miestnosti a niekto zakričí túto prezývku, otočia sa obidvaja.

Ako vyzerá život profesionálneho hokejistu?

Hoci mnohí si myslia, že život profesionála musí byť ľahký, opak je pravdou. Marián prezradil, že odmalička mal naplánovaný každý deň a nezmenilo sa to, ani keď nastúpil do NHL. Jediné voľno, čo mal, bolo počas leta. Jeho dni vyzerali vždy rovnako. Tréningy striedal oddych a potom zápasy. Dnes sa však hokej dostal na druhú koľaj a jeho život sa zmenil od základov. Po narodení dcérky venuje každú voľnú chvíľu svojej manželke Ivane a dcérke Belle. Je rád, že je pri nich a vidí každú zmenu na malej. Pri slovách o nej žiari hokejista šťastím.

Pozrite si TBT s Mariánom Gáboríkom a dozviete sa aj to, akú úlohu hrá odevný priemysel v jeho živote.


Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s Dominikou Kavaschovou či Barborou Piešovou, nájdete ich v našom videoarchíve.

Komentáre (0)