Dominika Cibulková prehovorila o pôrode! Aké komplikácie zažila kvôli manželovi?

16. 06 2020 11:00 | kf
Dominika a Michal sa stali rodičmi
Dominika a Michal sa stali rodičmi Foto: Instagram/dominikacibulkova

Bývalá tenistka zažila kvôli manželovi stres pred pôrodom.

Dominika Cibulková sa prvýkrát stala mamou 14. júna. Rodila v susednom Rakúsku na súkromnej klinike. Jej chlapček dostal krásne slovenské meno Jakub. Bývalá tenistka nebola počas pôrodu sama. Sprevádzal ju aj manžel, ktorý chcel byť celý čas pri nej. Takmer sa mu to však nakoniec nepodarilo.

TIP na článok: Tí sú ale rozkošní! Dominika Kovács zverejnila prvú rodinnú fotku aj s novým členom

Pred pôrodom nastali nečakané komplikácie

Dominika si všetko pred pôrodom dobre naplánovala. Pár dní pred ním sa už presunula do Viedne. „O samotnej ceste do pôrodnice som už mala nejaké predstavy, ako to bude prebiehať. Všetko to bolo napokon fajn. Doktorka v Bratislave povedala, že už to pomaličky vyzerá tak, že ideme rodiť a že sa už máme presunúť do Viedne. Michal bol po ceste dosť nervózny, videla som to na ňom. Všetko však napokon zvládol dokonale," prezradila pre portál Športky24.

Keď bola novopečená mamička na sále, musela čakať na manžela. Ten smerom do nemocnice zablúdil. „V strese stihol na asi desať minút pred nemocnicou zablúdiť. Našťastie sme ešte mali dosť času prísť do pôrodnice. Aspoň budeme mať na čo spomínať, samozrejme, s humorom," spomína.

Komentáre ( 0)