Televízia Markíza podporí najkrajší projekt roka. Prihlásiť sa môže každý

25. 06 2020 10:30 | kf
Diana Hágerová a Roman Pomajbo sú ambasádormi projektu
Diana Hágerová a Roman Pomajbo sú ambasádormi projektu Foto: facebook/Telerano

Projekt upriami pozornosť na všetky výniočne a inšpiratívne matky.

Úloha matky je oveľa významnejšia, ako si mnohí myslia. Kladú sa na ňu vysoké nároky a očakáva sa od nej, že zvláda zložité situácie s rodinou a zároveň sa zaujíma v dostatočnej miere aj o verejný život. Projekt s názvom MAMA ROKA chce upriamiť pozornosť na ženy, ktoré vychovávajú deti a pritom inšpirujú svoje okolie. Poznáte vo svojom okolí mamu, ktorá je výnimočná a inšpiratívna? Ak poznáte osobu, ktorá si tento titul zaslúži, alebo ste to vy sama, neváhajte sa prihlásiť.

Príbehy môžete prihlasovať do 4 kategórií

Prvou kategóriou je MAMA bojovníčka - silná mama, ktorá zabojovala so svojím osudom a našla riešenie v ťažkej životnej situácii, alebo ho ešte len hľadá a okolie oceňuje jej silu a bojovnosť. Ambasádorkou kategórie je Kristína Tormová.

MAMA podnikateľka - žena, ktorá dokázala preraziť v mužskom svete a jej príbeh je spojený s úspechom v profesii. Potrebujeme vzory a potrebujeme mamy, ktoré budú pre nás všetky veľkou motiváciou. Ambasádorkou kategórie je Lucia Hablovičová.

MAMA influencerka - mama, ktorá svojím nevšedným prístupom a osobným príkladom ovplyvňuje iné ženy cez sociálne siete. Nie je dôležitý počet sledovateľov, ale odkaz, nadšenie a to, že do toho dáva celé svoje srdce. Ambasádorkou kategórie je Diana Hágerová.

Ocko roka - v špeciálnej kategórii dostanú priestor aj muži. Aj k nim je osud občas krutý, ale nevzdávajú to a bojujú. Mnohí ostali s deťmi sami, alebo ich zaskočili nečakané okolností. Aj ich príbehy majú miesto v našej ankete Mama roka. Ambasádorom kategórie je Roman Pomajbo.

Diana Hágerová a Roman Pomajbo v Teleráne prezradili, aké zvyky majú doma s deťmi a prečo sú inšpiráciou pre mnohých rodičov.

 

Projekt prebieha online formou prihlásenia príbehov matiek a otcov. Môžu sa prihlásiť samy, alebo ich môže prihlásiť blízka osoba. Do finále sa dostane 12 príbehov v každej kategórii. Následne sa cez tento portál bude môcť aj hlasovať o 3 NAJ príbehy v každej kategórii a na záver vyberie porota vydavateľstva ORBIS IN 1 víťazku v každej kategórii ako aj víťazku najvyššej kategórie ABSOLÚTNA MAMA ROKA 2020.

Komentáre ( 0)