Adriana Poláková prekvapuje. Provokatívna fotka a nečakané priznanie

26. 06 2020 10:00 | markiza.sk
Adriana Poláková
Adriana Poláková Foto: Instagram/adriana_polakova

Moderátorka vie, ako šokovať. A rovno dvonásobne.

Aďka Poláková pri príležitosti svojho sviatku v kalendári zverejnila na Instagrame fotku, ktorú okomentovala naozaj výstižne: "Na meniny to chce niečo odvážnejšie." Záber, na ktorom dokonale vynikne jej postava len v bielom body, patrí k tým provokatívnejším, aké Aďka často nezverejňuje.

Moderátorka pri tejto príležitosti prekvapila hneď dvojnásobne. Priznala totiž, že roky nevedela, aké je jej pravé meno! "To, že sa volám Adriana, som sa dozvedela, až keď som šla do školy. Moji rodičia mi inak ako Lucka nepovedali," píše v príspevku.

TIP NA ČLÁNOK: Aďka Poláková bola na kastingu. Haberove slová ju odrovnali!

Fanúšička zisťovala, prečo teda rodičia Aďku rovno nepomenovali Lucia. Moderátorka hneď vysvetlila, ako k svojej prezývke vlastne prišla. "Vraj som bola zlá ako Lucifer a ostalo z toho Lucka."

Meno Lucia sa jej zrejme vrylo pod kožu a pomenovala tak svoju dcéru, ktorá má dnes 19 rokov a momentálne žije a študuje v Kanade.

Význam mena Lucia je žiara či svetlo, meno Adriana zasa znamená "prichádzajúca od mora", takže Aďku, ktorá miluje cestovanie do tepla dokonale vystihuje. Obe mená majú latinský pôvod.

Zdroj: Instagram/adriana_polakova

Aďka s dcérou Luckou:

Zdroj: Instagram/adriana_polakova

TIP NA ČLÁNOK: Aďka Poláková na straých fotkách. Pozrite, ako vyzerala takmer pred dvadsiatimi rokmi

Komentáre (0)