Na telo pokračuje bez prestávky aj v lete, presúva sa však na web

30. 06 2020 12:07 | TS
Na telo plus
Na telo plus Foto: TV Markíza

To najdôležitejšie, čo diváci potrebujú vedieť o slovenskej politike, nájdu aj počas prázdnin v Na telo plus.

Súboje argumentov, dynamické výmeny názorov a to najdôležitejšie, čo diváci potrebujú vedieť o slovenskej politike, nájdu aj počas prázdnin v Na telo plus.

Politická diskusná relácia Na telo s moderátorom Michalom Kovačičom si tento rok nedá prestávku ani počas letných prázdnin. Pod upraveným názvom Na telo plus ju diváci budú môcť sledovať online na spravodajskom portáli tvnoviny.sk, pričom nové vydanie bude zverejnené každú nedeľu o 18:00.

Koncept relácie ostáva nezmenený, naďalej pôjde o atraktívnu debatu s pozvanými hosťami z radov politikov na aktuálne témy, ktoré hýbu Slovenskom. "Záujem o politiku je aj počas leta enormný, a preto sme sa rozhodli pokračovať v Na telo na našom spravodajskom webe TVnoviny.sk. Od septembra sa samozrejme Na telo vracia aj na televízne obrazovky," povedal Henrich Krejča, riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky TV Markíza.

"Ani politická scéna nemá letnú prestávku. Veci sa neustále dejú v koalícii aj opozícii, ovplyvňuje to aj koronakríza a vláda musí reagovať," dodal moderátor relácie Michal Kovačič.

Prvú epizódu online relácie Na telo plus si návštevníci portálu tvnoviny.sk môžu pozrieť už túto nedeľu, 5. júla 2020, o 18:00.

PR oddelenie skupiny Markíza

 

Komentáre (0)