Ben Cristovao v nehumánnych podmienkach. Hodiny zamknutý v klietke

04. 07 2020 10:00 | nb
Ben Cristovao
Ben Cristovao Foto: Instagram/bennycristo

V centre Prahy bol uväznený medzi okoloidúcimi. Nemal ani len topánky.

Ben Cristovao je človek, ktorému ide všetko, čoho sa chytí. Ako malý pričuchol vďaka svojej tete k umeniu, neskôr sa venoval tancu a športom, bol dokonca majster Českej republiky v snoubordingu. Pred desiatimi rokmi sa prihlásil do SuperStar bez toho, aby vedel, že je to spevácka súťaž. Pred porotou chcel zatancovať.

Dnes je to jeden z najúspešnejších ľudí českého šoubiznisu, okrem hudby sa venuje aj brazílskemu jiu jitsu a v roku 2018 bol porotcom SuperStar. Okrem hudby a športu je jeho hlavným poslaním práve boj za práva zvierat.

TIP NA ČLÁNOK: Veľká novinka Majka Spirita. Je to vonku!

Ben je už dlhodobo vegánom, ktorý svoj vplyv na sociálnych sieťach aktívne využíva na osvetu. Fanúšikom motivuje k tomu, aby sa k prírode správali ohľaduplne a často poskytuje drsný pohľad na to, čo sa ku konzumentom bežne nedostáva.

V piatok 3. júla sa dal zavrieť do klietky v centre Prahy. Strávil v nej hodiny bosý, stojaci či sediaci len na tenkej mreži, aby si vyskúšal, aké je to byť v koži sliepky z klietkového chovu. Práve také vajíčka sú totiž v obchodoch najbežnejšie.

Ben v živom vysielaní priznal, že každá poloha v klietke je po chvíľke mimoriadne nepríjemná, no zvládol to. Išlo mu totiž o to strhnúť pozornosť na nehumánne podmienky, v ktorých sa chová väčšina hydiny a chce pomôcť vyzbierať podpisy, aby sa zmenil zákon. Tomu sa hovorí presvedčenie!

Takto mohli vidiť okoloidúci známeho speváka v centre Prahy:

Zdroj: Instagram/bennycristo

TIP NA ČLÁNOK: Nečakaný duet Haberu s Cristovaom. Ľudia sú nadšení!

Komentáre (0)