Dvojica zverejnila zábery z postele. Nový pár slovenského šoubiznisu?

12. 07 2020 11:00 | nb
Adela a Dano
Adela a Dano Foto: Intagram/adela.husarova
Adela Husárová
Adela Husárová a Dano Kapitán
Dano Kapitán rozplakal Kaliho na skúške:

Mimoriadne im to spolu pristane.

Účastníci šou The Voice, Adela Husárová, ktorá bola v tíme Vojtu Dyka a Dano Kapitán z tímu Kali, majú na konte nový letný hit s názvom Baví ma. K nemu spravili aj videoklip, v ktorom stvárňujú pár. V súkromí sú však len kamaráti a kolegovia.

"Keď som nahrala pesničku u môjho producenta Hoodiniho, vedela som, že v druhej slohe niekoho chcem. Tak som to poslala Danovi, že spojíme sily a vytvoríme niečo, čo sa bude ľudom páčiť. Do polhodiny mi poslal hotovú celú jeho slohu, čo som naozaj nečakala. Okamžite som vedela, že to je presne to, čo skladbe chýbalo. Tu je dôkaz, že Dano je umelec, ktorý cíti hudbu a nemá problém napísať svoj part za pár minút," opisuje speváčka a dúfa, že to nie je ich posledná spolupráca.

TIP NA ČLÁNOK: Timotej to ani po SuperStar nevzdal. Pre bývalú lásku spravil nádherné gesto

Klip nakrútili ešte vo februári pod vedením režiséra Dušana Krajčoviča v Portugalsku. A hoci to mohlo vyzerať, že vlastne išlo o výlet, tím sa poriadne namakal.

"Leteli sme v noci, takže sme prvú noc nespali vôbec a ostatné dni tak po štyri hodiny. Ale prekonali sme sa a do klipu sme vložili všetku svoju energiu. Denne sme precestovali stovky kilometrov, aby sme našli tie najlepšie lokácie. Dovolenka to teda nebola, ale verím, že výsledok stál za to," hovorí speváčka.

"Keďze sme s Danom kamaráti, omnoho jednoduchšie sa nám pracovalo. I keď sa to nezdá, ja som dosť hanblivá, no pri ňom som sa vedela uvoľniť, keďze je rovnako energický typ človeka a máme rovnaký humor, čo je pre mňa dôležité," pochvaľuje si Adela, ktorá momentálne pracuje na ďaľších štyroch skladbách.

Pozrite si sviežu letnú novinku Adely a Dana:


TIP NA ČLÁNOK: Krásna speváčka vydala letný hit. Jej nový klip vám vyčarí úsmev na tvári

Komentáre (0)