Saša Gachulincová sa vzdala neresti. Všetci sa jej pýtajú, či je tehotná!

12. 07 2020 09:00 | nb
Saša Gachulincová
Saša Gachulincová Foto: Instagram/sashagachul
Miňo Kereš, Janka Daňová Bugalová, Saša Gachulincová a Karin Haydu
Alexandra Gachulincová
Saša Gachulincová

Modelka a moderátorka týmto krokom prekvapila.

Saša Gachulincová sa v posledných týždňoch dala na zdravší životný štýl. Jej dlhoročná neresť - cigarety - odteraz patrí do minulosti. Krásna blondínka sa totiž rozhodla s týmto zlozvykom skončiť a zatiaľ úspešne.

"Už 34 dní nefajčím a ešte si to poctivo rátam, keďže je to čerstvé. Vraj prvé týždne sú najkritickejšie, ja som však nemala žiadne absťáky, netrasie ma pre to, že som si nedala cigaretu. Práve naopak, cítim sa super a nesmrdím ani ja, ani moje oblečenie. Ani si to nekompenzujem jedlom, skôr ešte viac športujem," opisuje motivovaná Saša.

TIP NA ČLÁNOK: Janka Hospodárová je zmierená s osudom. Rozlúčke so svojou láskou sa nevyhne

"Kamoši si zo mňa robia srandu, že teraz mám priveľa energie, tak vraj nech si radšej zapálim," hovorí so smiechom. Už absolvovala víkend na chate aj posedenie s kamoškami v meste a cigarete odolala. Pre nefajčenie neustále odpovedá na otázky, či nie je tehotná. "Musím si dať pohár vína alebo piva ako dôkaz, že nie som," smeje sa.

Prestať fajčiť sa rozhodla z racionálnych dôvodov - zdravie, financie a strata času. "Fajčila som niekedy až balíček cigariet denne, hlavne keď som mala voľnejší deň. Zabila som tým kopu času a keď si uvedomím, čo som za tie roky za tie peniaze mohla mať, tak sa na to hneď pozerám inak. Okrem toho, považujem sa za športovkyňu, v našej rodine ani nikto nefajčí a ja som bola taká čierna ovca. Takto som oveľa spokojnejšia. Pravidelné fajčenie považujem za blbosť a dokonca som začala k abstinencii nahovárať aj moje okolie," dodáva. Len tak ďalej!

Fajčenie bolo donedávna Sašinou neresťou:

Zdroj: Instagram/sashagachul

TIP NA ČLÁNOK: Celeste Buckingham vyšla von s úplnou novinkou. Asi som do teba

Komentáre (0)