Úprimná spoveď Celeste Buckingham: Držala som hladovku a dúfala som, že schudnem!

14. 07 2020 13:00 | kf
Speváčka si uvedomila ozajstné hodnoty
Speváčka si uvedomila ozajstné hodnoty Foto: Instagram/celbuckingham

Speváčka poslala ženám silný odkaz.

Váha Celeste Buckingham sa často menila. Niekedy pribudli kilá navyše, inokedy ukázala schudnutú postavu. Speváčka dlho bojuje s tým, ako vyzerá a nemá problém to priznať ani na verejnosti.

Celeste inšpiruje ľudí nielen spevom, ale aj svojimi postojmi a názormi, ktoré sa nebojí prezentovať. Ženská krása a ideály vždy boli a budú patriť medzi tie najdiskutovanejšie témy. Hoci ideál krásy znamená pre každého človeka niečo iné, väčšina žien rieši svoj zovňajšok viac, ako by mali. Práve na túto skutočnosť reagovala posledným príspevkom na Instagrame, ktorý zožal veľký úspech.

TIP na článok: Nela Pocisková a Filip Tůma majú doma poriadne dusno: Prečo sa Filip odúva?

Celeste si uvedomila skutočné hodnoty a prihovára sa každej žene

Speváčka priznala, že dlho bojuje s tým, ako vyzerá. Prednedávnom držala hladovku a dúfala, že tak dosiahne vytúženú váhu. „Posledné mesiace som opäť padla do svojich predošlých zlozvykov. Úprimne, chvíľu som hladovala a dúfala som, že schudnem. Potom som si uvedomila, že to je blbosť, tak som začala cvičiť, no tým spôsobom, že som niekoľkokrát mala pocit, že odpadnem od únavy. Keď som to už nedávala, tak som sa vyhýbala zrkadlám a vonkajšku, aby som sa nemusela obliekať a riešiť čo na seba, aby som nemala potom polhodinové depky pre to, že rifle spred troch rokov mi už nesedia," priznala speváčka. Neskôr si uvedomila, že zdravie je prvoradé a nemusí sa trápiť pre kilá navyše. Prezradila aj to, že má zdravotné problémy, pre ktoré aj pribrala. Prosí preto každého, aby nesúdili ľudí v ich okolí len podľa toho, ako vyzerajú, lebo nikdy nemôžu vedieť, čím si prechádzajú.

zdroj: Instagram/celbuckingham