Odchod z Ameriky po 12 rokoch! Zuzana Belohorcová sa bojí o bezpečie svojich detí

24. 07 2020 11:00 | KN
Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová Foto: Profimedia.sk

Moderátorka vysvetlila dôvod sťahovania.

Zuzana Belohorcová spolu so svojou rodinou pred rokmi opustila svoju rodnú domovinu a odišla za veľkú mláku, do Miami. Jej manžel tam podniká, deti chodia do školy a Zuzana sa venuje tomu, čo má rada.

Americký sen sa však skončil a potvrdila to aj sama moderátorka na svojom instagramovom profile. Ako dôvod uviedla dôsledky koronakrízy, ktoré by mohli byť pre rodinný biznis v Amerike deštruktívne a tiež sa bojí o bezpečie svojej rodiny. Spolu s najbližšími sa preto rozhodli presťahovať do španielskej Marbelly. „Žili sme 12 rokov na jednom z najpeknejších miest na zemi, užívali si krásnych pláží a leta po celý rok. Už dlhšie sme s manželom uvažovali, že by sme zmenili destináciu, hlavne pre bezpečnosť detí a školy," napísala pod fotku Zuzana.

Bojím sa o svoje deti

Situáciu s bezpečnosťou v Amerike vysvetlila. „Enormne stúpajúca kriminalita v uliciach South Beach (keďže polícii boli odobraté práva akokoľvek zasahovať) nás presvedčili o tom, že je čas zmeniť prostredie," dodala ustarostená matka dvoch detí. Svojich fanúšikov však ubezpečila, že spolu s rodinou nejde do úplne cudzieho prostredia a v Marbelle majú veľa kamarátov, na ktorých sa už tešia. Rovnako sa podľa jej slov tešia na nové prostredie a školu aj jej deti. Zuzana tvrdí, že kde je silný rodinný základ, je úplne jedno, kde žijete, ale s kým a ako. Tiež nezabudla pripomenúť, že s fanúšikmi bude naďalej v pravidelnom kontakte a bude sa im snažiť priblížiť nový kúsok sveta.

Zdroj: Instagram/zuzanabelohorcova

Komentáre ( 0)