Mária Čírová otvorene o pôrode: Žiadna VIP izba a pôrod bez epidurálky

06. 08 2020 11:00 | kf
Ruben prišiel na svet po 5,5 hodinách pôrodných kontrakcií
Ruben prišiel na svet po 5,5 hodinách pôrodných kontrakcií Foto: Instagram/mariacirova

Speváčka porozprávala všetko otvorene o pobyte v nemocnici.

Mária Čírová patrí medzi najobľúbenejšie speváčky na Slovensku. Fanúšikovia ju obdivujú nie len pre jej talent, ale aj preto, lebo je oddaná matka a rodine venuje každú voľnú sekundu. Nikdy sa netajila tým, že chce veľkú rodinu a 28. júla k nim pribudol nový člen, Ruben. Speváčka sa tak stala trojnásobnou mamičkou. Ako prebiehal posledný pôrod porozprávala otvorene fanúšikom.

TIP na článok: Mária Čírová je už so synčekom doma: Z tohto videa sa vám roztopí srdce!

Mária vždy chcela prirodzený pôrod

Podľa jej slov nikdy netúžila po nadštandardných izbách, ani po VIP pôrodných boxoch. Chcela raz v živote prežiť príjemný pôrod v rámci možností. „Verila som, že príjemný pôrod prežijem už ako dvadsaťročná, ale osud to zariadil inak, a po vtedy neželanom cisárskom reze sa začala pre mňa veľká cesta hľadania vnútornej sily, odvahy a odhodlania. Lebo len toto nás v tej hodine dvanástej zachráni, kedy nebojujeme len za seba, ale hlavne za ten najväčší, bezbranný poklad, ktorý sa hlási na svet a ktorému musíme pomôcť," napísala Mária na sociálnej sieti.

Speváčka sa prihovára každej žene, ktorú čaká prvý pôrod v živote. Podľa nej sa na neho treba pripraviť po fyzickej ako aj po psychickej stránke a dá sa pomôcť a rôznymi bylinkami. „Náš Ruben prišiel na svet po 5,5 hodinách pôrodných kontrakcii, ktoré sme spolu s mojim Maroškom prežili v pokoji, rozprávali sme sa pomedzi to, púšťali si hudbu. Bez akéhokoľvek zásahu, bez vyvolávania, bez epidurálky. Tak prišiel na svet náš milovaný synček a ja som bola na nohách už po 3 hodinách od jeho narodenia," hovorí Mária. Jej príspevok sa teší veľkej obľube a mnohé ženy s ňou vedia len súhlasiť.


zdroj: Instagram/mariacirova

Komentáre (0)