Najodvážnejšie fotky Dary Rolins nemali byť pre verejnosť: Úplne nahá zozadu aj spredu

13. 08 2020 16:15 | markiza.sk
Dara Rolins
Dara Rolins Foto: Instagram/dararolins_vermi
Dara Rolins
Dara Rolins
Dara Rolins

Odetá len v slnečných lúčoch vyzerá ako bohyňa.

Dara Rolins je známa tým, že si udržuje dokonalú postavu a vo svojom tele sa cíti skvele. A je to aj poznať. Speváčka často zverejňuje odvážnejšie fotky, tentoraz sa však na svetlo sveta dostali zábery, ktoré pôvodne nemali byť určené verejnosti. Fotky vznikli na Bali, kde Dara fotila s Lukášom Kimličkom, no Lukáš ich najprv zhotovil len pre je súkromné účely.

TIP NA ČLÁNOK: Dara Rolins na fotke úplne bez retuše. Ukázala tvár zblízka

Dara na fotkách stojí v okne úplne nahá, jemne ju zahaľuje len slnko, ktoré svieti do miestnosti. Fotky sa naozaj podarili, aj keď ich vznik vôbec nebol zámerom. Nahotu Dara vysvetľuje jednoducho - fotili na Bali a bolo teplo.

„Bolo prirodzené byť oblečená naľahko, resp. v niektorých momentoch vôbec. Nebolo v pláne fotiť sa nahá, išlo o autentický moment, kedy sme v priebehu veľmi pohodového fotenia spolu s mojím tímom strávili pár dní. Ako keď ste na dovolenke, ste uvoľnení a neriešite, kto sa pozerá, lebo te v kruhu lízkych priateľov,“ vysvetlila Dara portálu super.cz.

TIP NA ČLÁNOK: A je to vonku! Zábery Dary Rolins s mladým raperom

Pred Lukášom Kimličkom sa nehanbila. „Nahé ženy, modelky aj mňa, už videl niekoľkokrát. Pravdou je, že keď som po fotení vyliezla zo sprchy a motala sa v tom teple medzi závesmi, vzal nečakane foťák do ruky a urobil pár fotiek, ktoré boli pôvodne len pre môj súkromný archív. Ale pri vzniku celého materiálu sme prišli na to, že práve tieto fotky dodajú celému rozhovoru a môjmu vzťahu k Bali autenickosť. Niečo naviac. A tak som sa nechala ukecať a fotky som nakoniec poskytla,“ vyjadrila sa speváčka.

NAHÉ FOTKY DARY ROLINS NÁJDETE V GALÉRII!

Komentáre (0)