Bývalá hviezda Markízy žne úspechy: Pomáha najvplyvnejším mužom sveta

15. 08 2020 11:00 | nb
Andrea Vadkerti v Teleránea Aďkou a Darom
Andrea Vadkerti v Teleránea Aďkou a Darom Foto: TV Markíza
Andrea Vadkerti v Teleráne s Aďkou a Darom.
Ľubo Karásek a Andrea Vadkerti, rok 2000
Vladimír Repčík a Andrea Vadkerti

Andrea Vadkerti má rozbehnutú úspešnú kariéru mimo kamier. Jej profesia vás prekvapí.

Andrea Vadkerti bola prvou moderátorkou Televíznych novín na Markíze a dlhé roky patrila k tváram televízie. Neskôr sa stiahla z mediálneho sveta, aby sa venovala poradenstvu a hoci sa po čase k moderovaniu vrátila, jej vášňou a profesiou je koučing.

Dnes trojnásobná mamina bola hosťom Telerána, kde opísala, ako sa jej život od základov zmenil. V čase koronakrízy ešte o to viac. "Tri týždne som vo Francúzsku a tri týždne tu, hovorí o svojom bežnom režime Andrea, ktorá už nejaký čas žije na Azúrovom pobreží.

TIP NA ČLÁNOK: Novinka Viktora Vinczeho: Detail ktorý si v Televízynch novinách nikto nevšimol

Ako prežíva obdobie karantény vo Francúzsku? "Nie je to ťažké. Mám more od nosom a hoci k nemu nemôžem ísť, lebo promenáda je zavretá, sme v krásnom počasí, všetko kvitne, sme v takom dovolenkovom prostredí. Ale Francúzi boi menej disciplinovaní ako Slováci a to bolo ťažké. Chvíľami som bola na vážkach, či sme v správnej komunite a na správnom mieste," opisuje situáciu. Prízvukuje však, že teraz sa to zmenilo a už aj Francúzi sa začali mať na pozore.

Pred životom na juhu Francúzska si Andrea vyskúšala aj život v Singapure. "Je to najlepšia krajina, kde som kedy mohla byť. Tu som pochopila, že dobre spravovaná krajina a dobrí politici existujú a nie je to utópia. Som vďačná, že som to mohla zažiť," hovorí na adresu tejto len 55-ročnej krajiny.

TIP NA ČLÁNOK: Paľo Habera sa pochválil fotkou s dcérou. Jeho verná kópia Ella opäť zmenila imidž

Práve v Singapure mala možnosť koučovať najúspešnejších ľudí sveta biznisu aj politiky a všetky vedomosti sa snaží všepovať aj klientom v Európe. Sú nimi predovšetkým muži, keďže žien vo vrcholových pozíciách je málo. A hoci rada koučuje ženy, je to s nimi najťažšie.  Jedným z najväčších Andreiných úspechov bolo koučovanie prezidenta.

Ako sa dostala ku koučovaniu a čo o tejto zaujímavej práci prezradila? S kým všetkým spolupracovala a čo sa na jej živote zmenilo od čias, kedy pracovala v Markíze? Dokáže človek odkoučovať samého seba či vlastné deti a partnera? A prečo niektorých vplyvných záujemcov o koučing odmietla?

Sledujte zaujímavý rozhovor s touto inšpiratívnou ženou:

 

TIP NA ČLÁNOK: Z krásneho markizáckeho páru sú rodičia. Vytúžené dievčatko je na svete

Komentáre ( 0)