Markizáci opäť bodovali: Títo nominanti si odniesli významné ocenenie!

05. 09 2020 21:58 | kf
Markizáci opäť bodovali: Títo nominanti si odniesli významné ocenenie!
Markizáci opäť bodovali: Títo nominanti si odniesli významné ocenenie! Foto: TV Markíza

V ankete OTO bodovali tváre Televízie Markíza.

Najsledovanejšia anketa na Slovensku OTO, pozná svojich víťazov. Aj napriek prísnym opatreniam sa podarilo organizátorom ponúknuť divákom živý prenos, aj keď tentoraz bolo odovzdávanie cien naozaj nezvyčajné.

Tváre Televízie Markíza nesedeli spolu s kolegami v Slovenskom národnom divadle. Aj napriek tomu panovala skvelá atmosféra v spravodajskom štúdiu v Záhorskej Bystrici či medzi hereckými kolegami z markizáckych seriálov, ktorí zase sledovali odovzdávanie cien v ateliéroch.

Pozrite si, ktoré známe tváre Televízie Markíza si odniesli vzácnu sošku.

  • Kristína Kövešová v kategórii Osobnosť TV publicistiky
  • Adela Vinczeová v kategórii Moderátor/ka TV programov
  • Dominika Kavaschová v kategórii Herečka
  • Tomáš Maštalír v kategórii Herec
  • Zlatica Puškárová v kategórii Cena od redakcie Plus 7 Dní

V kategórii spevák si sošku odniesol raper Kali. Ako speváčka zabodovala u divákov Sima Martausová. Najlepšou skupinou za rok 2019 sa stali Peter Bič Project.

WhatsApp Image 2020-09-05 at 23.27.30.jpeg
Foto: TV Markíza
 

Za svoj zodpovedný prístup počas pandémie korony, kedy si ako prvá na Slovensku nasadila rúško a donútila tak pred kamerami urobiť aj Igora Matoviča, si odniesla cenu od redakcie Plus 7 Dní naša moderátorka Zlatica Puškárová, ktorá sa ju rozhodla venovať rodičom zavraždeného novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej.

Program roka sa stala televízna šou Tvoja tvár znie povedome. Cenu prevzala z ateliérov NAD herečka Zuzana Kubovčíková Šebová.

Najnovším členom Siene slávy sa stal producent a filmár úspešný aj v zahraničí Ján Mojto. Stojí za úspechmi filmu Pád tretej ríše, seriálov Bedári či Napoleon, filmami Tisícročná včela a Perinbaba.

Pozrite si prvé reakcie ocenených moderátoriekpo prevzatí ceny.