Veľká novinka v živote Davida Hartla: Zásnuby s krásnou priateľkou

10. 09 2020 13:00 | nb
David Hartl s priateľkou
David Hartl s priateľkou Foto: Instagram/david.hartl.93
Dávid Hartl
David Hartl
Dávid Hartl ako Mária Čírová

Dlhoročný vzťah posúvajú na ďalšiu úroveň. Vieme, kedy bude svadba!

Herec Dávid Hartl, ktorý je okrem iného aj víťaz Tvoja tvár znie povedome, už počas tejto šou ukázal svoju krásnu priateľku, tanečnicu Martinu Chválkovú. Kolegovia z divadla sú spolu už niekoľko rokov a bývajú v spoločnej domácnosti.

Náročné obdobie karantény ich lásku neoslabilo, práve naopak, posilnilo ich. Perfektne zohratý pár vstupuje do nového životného obdobia - Dávid totiž Maťku 9. septembra požiadal o ruku a ona súhlasila. „Sny sa menia v skutočnosť,“ napísal šťastný herec.

ƒ„A tak sa stalo v jeden krásny deň,“ napísala stručne, no výstižne tanečnica, ktorá si už čoskoro zmení priezvisko. Zverejnila aj krásne fotky, kde je vidieť zásnubný prsteň.

Pre náš portál markiza.sk prezradila čerstvé dojmy tesne po. „Trošku som to čakala, lebo sme sa o tom v poslednej dobe rozprávali. Sme spolu už šesť rokov a obidvaja sme cítili, že by sme chceli náš vzťah posunúť ďalej. Prekvapená som ale aj tak bola. Je to úžasný pocit byť zasnúbená za najlepšieho muža na svete," hovorí Martinka, ktorá už dlhší čas sledovala svadobné inšpirácie na Instagrame.

„Oddnes už konečne môžem reálne plánovať veci okolo svadby a tešiť sa z toho. Je to neuveriteľné, som veľmi šťastná a zaľúbená," dodáva tanečnica, ktorá bude istotne nádhernou nevestou.

Dvojici srdečne gratulujeme!

zdroj: Instagram/chvalkina

Spoločné vystúpenie Dávida a Maťky v Tvojej tvári si pripomeňte vo fotogalérii.

TIP NA ČLÁNOK: Dominika Cibuilková synčeka neskrýva. Záber, ktorý jej podlomil kolená