Speváčkina úžasná premena: Zo sivej myšky je vyšportovaná sexica

15. 09 2020 10:00 | nb
Hanka Džurbanová
Hanka Džurbanová Foto: Archív H. Džurbanovej
Hana Džurbanová, Timotej Májsky
Hanka Džurbanová
Esther Lubadika, Hanka Džurbanová a Karin Křížová

Jej nový životný štýl môže byť mnohým inšpiráciou.

Pamätáte si superstaristku Hanku Džurbanovú? Do povedomia divákov sa dostala aj konfliktom s Timotejom Májskym, s ktorým spievala duet. V súťaži sa prebojovala až do posledného SuperVýberu, kde síce skončila, no hudbe sa aktívne venuje naďalej.

Hanku však zamestnáva nielen spev, ale aj nový životný štýl, ktorý si vyžaduje veľa času a energie. Do radikálnej zmeny sa pustila naplno a jej odhodlanie a pevná vôľa sú závideniahodné. Z nenápadnej hanblivky, ktorou bola v SuperStar, sa stáva sebavedomá žena, ktorá si zamilovala šport. Maká na sebe nielen v nahrávacom štúdiu, ale aj vo fitku.

TIP NA ČLÁNOK: Krstiny ako z hollywoodskeho filmu. Dominika na synovi teda nešetrí

„Celý život športujem a snažím sa udržiavať si postavu. Na Instagrame sledujem množstvo fitnesiek, čo ma veľmi motivuje, tak som si povedala, že do toho pôjdem naplno. Nechcem byť to dievča s celulitídou a nedokonalosťami. Chcem milovať svoje telo, nebáť sa ukázať ho a byť hrdá na svoju tvrdú prácu na ňom. Nie je to cesta na pár týždňov, potrvá roky. Ale baví ma to a bavia ma aj pohľady chlapcov, keď sa za mnou otočia,“ smeje sa Hanka.

Aj jej okolie postupne pozoruje premenu. „Síce sú to menšie zmeny, ale nič nie je zadarmo a hneď. Som rada, keď ma okolie podporí, povedia mi, že oceňujú moju odvahu a sú na mňa hrdí. To ma vždy veľmi nakopne makať ďalej,“ hovorí superstaristka, ktorej sa veľa ľudí pýta aj na jedálniček. Hanka sa v strave neobmedzuje diétami a dá si, čo si jej telo pýta. 

Vo fitku však potrebuje spoločnosť. Samu ju cvičiť veľmi nebaví, takže má trénerku, ktorá ju naučila správne základy držania tela a cvičenia. „Nikdy nebudem spokojná, vždy budem chcieť viac. Veď len nedávno sa začala moja cesta k vysnenej postave. Samozrejme, neplánujem len cvičiť, ale trávim aj hodiny v štúdiu, kde nahrávam a spievam. Plánujem veľa vecí, takže sa nechajte prekvapiť,“ prezradila speváčka.

Fotky Hanky po premene aj zo SuperStar nájdete v galérii.

 TIP NA ČLÁNOK: Emma Drobná na sexy zábere. Potvrdila skvelú správu

Komentáre ( 0)