Ďalšia radostná správa z Markízy! Naša kolegyňa čaká druhé bábätko

15. 09 2020 12:25 | dg
Zuzka Fečová sa venuje flyfitu a akrobatickému cvičeniu v kruhu
Zuzka Fečová sa venuje flyfitu a akrobatickému cvičeniu v kruhu Foto: Instagram/zuzanafec
Zuzka Fečová je v šiestom mesiaci tehotenstva
Zuzka Fečová v práci
Zuzka Fečová naživo v Televíznych novinách

Gratulujeme a želáme hlavne zdravie celej rodinke!

Druhé bábätko je na ceste! Po tom, čo sa 11. augusta stali rodičia redaktori Televíznych novín Ivana Miklánková a Lukáš Zuzelka, keď sa im narodila dcérka Karolína, sa po Ivanke na materskú dovolenku pomaly, ale isto chystá aj jej kolegyňa zo spravodajstva.

Pod srdcom nosí už druhé bábätko redaktorka Zuzana Fečová. S manželom Tomášom očakávajú dievčatko. Termín pôrodu bude pre ňu darček od Mikuláša! „Som v šiestom mesiaci, termín pôrodu mám na Mikuláša, takže konečne iný balíček ako mandarínky a arašidy,“ povedala so smiechom Zuzka pre markiza.sk.

Zuzka na aktuálnej fotografii, ktorú zhotovil jej kolega zo spravodajstva Braňo Tomaga:

Zuzka Fečová je v šiestom mesiaci tehotenstva
Foto: súkr. archív Z. Fečovej
 

Meno zatiaľ definitívne vybraté nemajú. „Keďže mám doma dvoch fanúšikov Star Wars, pracovné meno má princezná Leia,“ pokračuje s humorom. „Naozajstné meno ešte definitívne nemáme. Syn prichádza každý deň zo škôlky s novým, podľa toho, s ktorou kamoškou sa v ten deň hral na dvore,“ hovorí.

Syn Alex (4) sa sestry už nevie dočkať. „Na sestru teší, susedom už o tom rozpráva, ako ju bude učiť jazdiť na bicykli.“

zdroj: Instagram/tomvonfec

„Začiatky tehotenstva boli veľmi napínavé. Korona zatvorila moje obľúbené flyfit štúdio, a tak som prestala ‚lietať‘ a veľa som cvičila doma,“ spomína na prvé mesiace Zuzka, ktorá sa popri práci venuje flyfitu a akrobatickému cvičeniu v kruhu.

zdroj: Instagram/zuzanafec

Ako zistila, že čaká pod srdcom bábätko? „Práve som trénovala stojku v zárubni dverí. Keď som bola už taký polovičný profík, začalo ma dolu hlavou stále viac napínať. Manžel zhodnotil, že som tehotná. A mal pravdu.“

Ako dodala, bola to stresujúca radosť, keďže výroba reportáží pre Televízne noviny dostali úplne iný nádych. „Na jednej strane som sa usilovala nebáť sa o seba a na druhej strane som cítila potrebu informovať o tom, čo sa vonku deje,“ uzavrela budúca dvojnásobná mamina.

Gratulujeme a želáme hlavne zdravie celej rodine!

zdroj: Instagram/tomvonfec

Prvé Televízne noviny sledujte aj dnes o 17.00 h a večerné Televízne noviny o 19.00 h na Markíze.

Komentáre (0)