Dara vyvolala vášne sexy fotkou: Narovinu povedala, čo si dala vylepšiť

18. 09 2020 11:20 | zv
Dara Rolins
Dara Rolins Foto: Instagram/darolins_vermi

Mnohí budú teraz prekvapení.

Dara Rolins rozhodne nie je v šoubiznise žiadny nováčik, preto je aj na Instagrame zvyknutá na rôzne komentáre. Keď zverejní fotku, na ktorej ukazuje svoje vymakané telo, vždy zrejme ráta s tým, že pod príspevkom sa objavia reakcie rôzneho druhu.

Po ich prečítaní do vankúša určite neplače, pretože jej nechýba zdravé sebavedomie a zdravá sebaláska. O nej sa nedávno rozrečnila a upozornila svoje fanúšičky na to, že je podstatné, aby sa mali rady také, aké sú. Na to sa však niektoré z nich ozvali, že to by znamenalo nemať plastiky a botox.

Dara preto otvorila „tajnú komnatu“ a narovinu povedala, čo si na sebe dala vylepšiť, pretože to nemá prečo skrývať. „Som bytostne presvedčená, že moje "vylepšenia" nie sú v rozpore so zdravým rozumom. A dôvod, prečo som niektoré podstúpila/podstupujem, nemá nič spoločné s neláskou. Naopak. Väčšie prsia dokážu zdvihnúť sebavedomie a aj v prípade môjho nosa, ktorý som si nechala "opraviť", išlo o vyriešenie rovnice fotogenickejšieho tvaru, nie väčšieho získania sebalásky,“ napísala Dara.

Speváčka poprela, že by mala výplne tváre, jediné, čo absolvuje raz za tri mesiace, je botox medzi obočie. Ostatné vrásky podľa jej slov necháva žiť v mieri. Ale to nie je dôvod, prečo je v živote šťastná.

Viac úprimných slov si prečítajte v jej príspevku.

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Komentáre ( 0)