Superstaristka otvorene: Prekvapivé detaily o predčasnom pôrode

22. 09 2020 15:00 | zv
Markéta a Amálka
Markéta a Amálka Foto: Instagram/marketakonvickova

Bábätko sa vypýtalo na svet dva až tri týždne pred termínom.

Markéta Konvičková (26) sa minulý týždeň stala maminou. Dcérka Amálka sa narodila predčasne, dva až tri týždne pred termínom. V rozhovore pre extra.cz prezradila, že bola u rodičov a prarodičov, pretože snúbenec Renda bol pracovne vo Viedni, keď jej zrazu v noci praskla voda. Pobavene povedala rodine, že majú trošku narušené plány, že ju musia odviezť do nemocnice.

„Celý deň sme čakali na kontrakcie, samotný pôrod bol krásny a prirodzený. Bola to rýchlovka, za desať minút bola Amálka vonku, bez akýchkoľvek bolestí a oblbovákov. Bolo to naozaj za odmenu. Na sále som hovorila, či je to všetko. Že by som pokojne rodila znovu. Bola som prekvapená,“ povedala otvorene speváčka pre extra.cz.

Zdroj: Instagram/marketakonvickova

Superstaristka to pripisuje aj tomu, že dcéra bola menšia. Po pôrode mala miery 2,4 kg a 46 cm. Za ľahký priebeh narodenia dievčatka bola naozaj vďačná. „O to viac si to vážim, keď som počula od ostatných maminiek, koľko komplikácií zažili. Bolo mi veľmi ľúto, že to nemohli mať rovnako jednoduché,“ dodala šťastná mamina.

Pôrod nakoniec stihol aj partner, ktorý pricestoval z Viedne do Ostravy, kde sa Amálka narodila, načas. Podľa Markéty bol šťastný, že to zažil.

Zdroj: Instagram/marketakonvickova

Komentáre ( 0)