Dara neskrýva šťastie: Že toto nastane v jej živote, bolo nepravdepodobné

23. 09 2020 12:00 | zv
Dara Rolins
Dara Rolins Foto: Instagram/dararolins_vermi

A predsa sa to podarilo!

Človek by asi len veľmi ťažko odhadol, o čom môže snívať Dara Rolins. Hudobnú kariéru jej môže závidieť nejedna speváčka, v súkromí jej robí obrovskú radosť zdravá dcéra a sama so sebou sa „má tiež veľmi dobre“. Napriek tomu, predsa len o niečom skromne snívala a teraz je to realitou!

„Tí, čo ma poznajú, vedia, že je pár vecí, z ktorých som naozaj hotová. A pravdepodobnosť, že sa v jeden moment pretnú tri z nich, mi prišla vždy nepravdepodobná,“ priznala sa speváčka na Instagrame.

Dare sa totiž naraz splnili hneď tri sny. Jej obľúbený módny návrhár Jean Paul Gaultier jej poslal na fotenie kolekciu jeho najslávnejších modelov, dokonca s osobným odkazom a darčekom. A tým sa to len začalo.

„Že si raz oblečiem ten jeho ikonický korzet so špicatou podprsenkou, ktorý mala na sebe moja milovaná Madonna, neverím. A že sa to všetko stane v Paríži, pri fotení Vogue a navyše jeho titulky. Čo? Nemyslíš vážne?“ pokračovala Dara, ktorá v minulosti utratila svoje prvé, hudbou zarobené marky práve za tento módny magazín.

Dara naozaj zdobí titulku Vogue a v Madonninom korzete vyzerá neskutočne dobre! Takto vyzerá jej splnený sen.

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Komentáre (0)