Toto bude zaujímavý duel: V Na telo budú diskutovať Boris Kollár a Peter Pellegrini

25. 09 2020 10:32 |
Na telo
Na telo Foto: TV Markíza

S oboma politikmi sa pozrieme na aktuálne kauzy, ako je vlna zatýkania, ktorú rozbehla v uplynulých týždňoch NAKA, či ako je to s investíciami premiérovej manželky.

Hosťami moderátora Michala Kovačiča v novom vydaní relácie Na telo budú predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) a expremiér Peter Pellegrini (Hlas-SD).

S oboma politikmi sa pozrieme na aktuálne kauzy, ako je vlna zatýkania, ktorú rozbehla v uplynulých týždňoch NAKA, či ako je to s investíciami premiérovej manželky do spoločnosti Arca. A rozoberieme aj stretnutie Borisa Kollára so spolumajiteľom finančnej skupiny Penta Jaroslavom Haščákom.

Pýtať sa budeme aj na to, či už koalícia vie, ako naloží s návrhom zákona časti poslancov OĽaNO, ktorým sa majú meniť pravidlá na interrupcie.

Venovať sa budeme tiež prvým možným kandidátom na nového generálneho prokurátora. A témou relácie budú aj pripravované ekonomické opatrenia vlády v súvislosti s koronakrízou či samotný boj s druhou vlnou pandémie.

V exkluzívnom prieskume pre TV Markíza sa agentúra FOCUS pýtala na dôveryhodnosť politických lídrov.

Zvučka Na telo sa aj túto nedeľu, 27. septembra 2020, ozve v tradičnom vysielacom čase o 13:00 hod. na obrazovkách TV Markíza.

 

Zaujímavý politický duel sa opäť odohral aj v aktuálnom Na telo PLUS. Na portáli Markíza Plus si môžu diváci pozrieť súboj "mladých politických pušiek"- poslanca Andreja Stančíka (OĽaNO) a podpredsedu Smeru-SD Erika Kaliňáka.

Komentáre ( 0)