Dominika Mirgová stratila nervy: Aj keby som vyzerala ako Barbie, je to moja vec!

28. 09 2020 15:00 | markiza.sk
Dominika Mirgová
Dominika Mirgová Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial

Do budúcna nevylučuje plastické operácie, ako však napísala, bude to len a len jej rozhodnutie.

Dominika Mirgová je už dlhé roky súčasťou slovenského šoubiznisu a veľmi dobre vie, že s úspechom a pozitívnymi ohlasmi idú, žiaľ, ruka v ruke aj komentáre, ktoré sa určite nikdy neprestanú čítať zle.

Najmä na sociálnych sieťach sa vďaka mnohokrát skrytej identite rozbehol trend, že každý má pocit, že musí stoj čo stoj vyjadriť svoj názor, nech je akýkoľvek, bez ohľadu na to, či dotyčného človeka zraní alebo nie.

Dominikin pohár trpezlivosti však pretiekol, keď na sociálnej sieti zverejnila spoločnú fotku so svojím synom Peťkom. Speváčka si nedávala servítku pred ústa. Hádam si jej odkaz vezmú k srdcu mnohí, ktorých sa to týka.

zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

„Čo dokáže spraviť jeden efekt a klobúk na fotke. Nekážte mi, čo je pre mňa najlepšie. To môže len moja rodina a ľudia môjmu srdcu blízki, od ktorých to jedine prijmem, ale aj tak si budem robiť to, čo chcem ja!“ napísala.

„Absolútne ma nezaujímajú vaše komentáre, že to už nie je tá Dominika, že bola krajšia s kilami navyše, bez úprav a bla bla bla. Tá Dominika, ktorú ste si asi vy vytvorili, je dávno preč! Ja sama najlepšie viem, čo je pre mňa najlepšie, nie TY!“ pokračovala a vyzvala všetkých, ktorým sa to nepáči, aby opustili jej profil na sociálnej sieti a viac ju nesledovali.

„Aj keby som sa raz rozhodla pre plastické operácie a budem vyzerať jak Barbie, je to snáď moja vec, nie? Ja chápem, 100 ľudí, 100 chutí, ale načo to písať? Ja mám tiež svoj názor na veci a nechávam si ho pre seba. Nemám potrebu ubližovať druhým ľuďom. Ešte koľkokrát to potrebujete počuť?“ dodala a poďakovala sa všetkým tým, ktorí ju rešpektujú.

zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Komentáre (0)