VOYO prešlo veľkou premenou: Jeho obsah vás pohltí

26. 11 2020 11:00 | markiza.sk
Nové VOYO - ilustračný obrázok
Nové VOYO - ilustračný obrázok Foto: TV Markíza

Videoportál je modernejší, prehľadnejší a s ešte lepším obsahom.

Videoportál VOYO prešiel v posledných dňoch zásadnou, nielen vizuálnom, ale aj technologickou premenou. Cieľom premeny bolo zabezpečiť čo najlepší komfort pre používateľov. Vďaka prechodu na najnovšiu technologickú platformu je VOYO teraz modernejšie, jednoduchšie a prehľadnejšie.

PRE VIAC INFO KLIKNITE TU.

Vy, diváci, si tak môžete vychutnávať svoje obľúbené seriály či filmy v ešte väčšej kvalite a na čoraz širšej škále podporovaných zariadení.

Čo vás na VOYO čaká v najbličších dňoch?

V nedeľu 29. novembra o 02.30 h prinesie VOYO naživo exhibičný boxerský zápas legiend Mike Tyson vs. Roy Jones Jr.

Od 4. decembra na VOYO prichádza extra dávka divácky obľúbenej seriálovej romantiky - Tisíc a jedna noc, Dila, Fatmagül a V objatí hodvábu. Každý jeden deň až do Silvestra tiež služba prinesie exkluzívne predpremiéry vianočných romantických filmov, ktoré počas decembra uvedú televízie Markíza a Doma.

Už 18. decembra sa používatelia služby VOYO môžu tešiť aj na exkluzívnu premiéru divácky úspešnej českej komédie Štěstí je krásná věc. Obdobie vianočných sviatkov spríjemni tiež bohatá filmová a seriálová nádielka pre celú rodinu, VOYO ponúkne premiérové tituly ako Dokonalé Vianoce s pestúnkou, Arctic: Ľadové peklo, Smelé mačiatko či Santa.

MODERNEJŠIE, PREHĽADNEJŠIE VOYO S EŚTE LEPŠÍM OBSAHOM VYSKÚŠAJTE UŽ TERAZ!

 

Komentáre (0)