Markizáci ukázali svoju lásku: Takto sme ich doteraz nevideli

21. 12 2020 09:00 | zv
Krásna rodinka.
Krásna rodinka.
Diana, Roman a Izabelka počas nakrúcania.
Diana, Roman a Izabelka počas nakrúcania.
Diana, Roman a Izabelka počas nakrúcania.

Tento moment vás dojme.

Alex Haňdiaková a Martin Klinčúch predstavujú svoj debutový duet s názvom Kúzlo Vianoc. Vo videoklipe sa okrem spevákov objavili aj Diana Hágerová a Roman Juraško s dcérkou Izabelkou. Krásna rodinka dodala klipu neskutočnú emóciu.

Lásku totiž pred kamerou nemuseli hrať, čo bolo vidieť na prvý pohľad. Keď uvidíte, ako sa Roman pozeral svojej snúbenici do očí, vôbec nebudete mať pocit, že sledujete videoklip.

Najkrajší moment počas nakrúcania nastal, keď Izabelka položila mamine na bruško hlavu, aby počula svojho súrodenca. Pohľad na šťastnú rodinu vás naozaj dojme.


Melódia skladby hrala v mysli speváčky už odmalička, ale verejnosti sa ju rozhodla predstaviť až teraz. „Je to moja srdcovka a v podstate úplne prvá pesnička, ktorú som kedy vymyslela. Mala som ju v hlave už odmalička a bola pre mňa taká silná, že som si ju zapamätala až dodnes,“ povedala Alex.

Réžiu videoklipu si zobrala pod taktovku Katarína Plevová, o kameru a strih sa postaral Ľuboš Fiala. „Pre Izabelku to bol prvý naozajstný kontakt s kamerou a hoci sme to tušili, lebo doma je to malá speváčka a herečka, úplne nás dostala. Nakrúcanie si užívala do poslednej chvíle. K celému skvelému zážitku u nej dopomohol aj psík, ktorý s nami celé nakrúcanie absolvoval,“ dodáva Roman.

Komentáre (0)