Dominika Mirgová zo spálne v Teleráne: Taký nespútaný rozhovor nikto nečakal

20. 01 2021 10:00 | zv
Dominika Mirgová v Teleráne.
Dominika Mirgová v Teleráne. Foto: TV Markíza

Kvetke od smiechu až slzy tiekli.

V stredu ráno bola hostkou v Teleráne Dominika Mirgová, ktorá sa s moderátormi, Kvetkou a Tomášom, spojila prostredníctvom videohovoru priamo zo svojej spálne. Speváčka si urobila domácu pohodu a počas rozhovoru sedela na posteli a oblečený mala župan.

Moderátori sa jej okrem iného pýtali aj na najnovšiu skladbu No a čo, ktorú nahrala spolu s Tinou a ktorá sa stala okamžite hitom a v trendoch na YouTube je na druhom mieste. Okrem práce prišla reč aj na súkromie a momentálnu situáciu.

Na začiatku video spojenia asi len málokto tušil, že to bude, v tom najlepšom zmysle slova, „najšialenejší“ rozhovor za posledné obdobie, aký sme v Teleráne mali. K Dominike najskôr pribehol jej syn Peťko, ktorý sa aktívne zapájal a miestami sa všetci obávali, čo povie, keďže deti vedia byť mimoriadne úprimné.

Potom za speváčkou doslova priletela ich fenka Milly, ktorá jej skákala po hlave a tešila sa, že ju môže poriadne privítať. A nakoniec začal malý Peťko v pozadí tancovať.

Pozrite si perfektný rozhovor, ktorý vám vylepší náladu. Moderátori sa tak zabavili, že Kvetke od smiechu až slzy vyhŕkli.

 

Komentáre (0)