Lucia Mokráňová predstavila svoj vlastný parfum pre ženy, ktoré sa chcú cítiť výnimočne!

16. 03 2021 17:10 | PR článok
Lucia Mokráňová
Lucia Mokráňová
Lucia Mokráňová
Lucia Mokráňová
Lucia Mokráňová

Ku krásnym ženám patria krásne vône.

Dôkazom je aj Lucia Mokráňová, ktorá sa v parfumoch vyzná a dlhodobo spolupracuje s e-shopom KrasneVone.sk. Spoločne teraz vydávajú dámsky parfum Lucia Mokranova for Women!

Multitalentovaná fitnesska, modelka, podnikateľka, hviezda reality show Farma a v neposlednom rade maminka dcéry Talinky si udržuje vysoké pracovné tempo a pre svojich fanúšikov si pripravila unikátny darček - vlastný parfum! Lucia sa tak ešte pred svojimi 30. narodeninami zaradí medzi známe osobnosti ako sú Rihanna, Jennifer Lopez, Beyoncé, alebo Madonna, ktoré sa tiež pýšia vlastnou vôňou.

LUCIA_1.jpg
 

Na aký parfum sa môžu jej fanúšikovia tešiť nám prezradila sama Lucka: “Vôňa Lucia Mokranova for Women je svieža a sladšia. Pre všetky ženy, ktoré sa chcú cítiť výnimočně, žensky, proste sexy. Ak vám dá niekto túto vôňu darom, je to dôkaz toho, že vás vníma ako inšpiratívnu a silnú ženu. My ženy sme bohyne a mali by sme si dopriať len to najlepšie.“

Parfum vznikal v Španielsku už od leta minulého roku a kúpiť si ho môžete na e-shope KrasneVone.sk, ktorého je Lucka tvárou už dlhú dobu. Jej fanúšikovia si už zvykli, že im pravidelne vyberá tie najlepšie vône. Teraz prichádza s výberovou vonnou symfóniou, do ktorej sa (nielen) ženy zamilujú.

Prvá myšlienka mať svoj parfum vznikla keď som bola tehotná a žiadnu vôňu som nemohla ani cítiť. Všetky parfumy, ktoré som testovala, boli ťažké. Cítila som sa dosť nekomfortne, keď som nemala žiadnu vôňu na sebe. Preto je táto vôňa ľahká, svieža a vyrobená tak, aby sa v nej cítili dobre budúce mamičky, maminy, ale aj ženy, ktoré športujú. Tento druh parfumu mi na trhu velmi chýbal.”

Lucia Mokranova for Women je aktuálne v predaji na KrasneVone.sk za 19,99 €. Pozor, naskladnený počet kusov parfumu je limitovaný a môže sa stať, že sa na vás nedostane!

Komentáre (0)