Mladý slovenský herec má len 22 rokov: Takáto je pravda o dieťati

08. 04 2021 18:00 | markiza.sk
Jakub Švec (foto: Natália Wagnerová)
Jakub Švec (foto: Natália Wagnerová) Foto: Instagram/jakub_svec

Jakub ho dokonca aj ukázal. A prvýkrát zareagoval na otázku, či je jeho syn.

Kto sleduje seriál Červené pásky, vie, že v ňom jednu z hlavných úloh hrá aj mladý začínajúci herec Jakub Švec.

Momentálne je vo štvrtom ročníku na VŠMU a mimoriadne divácky obľúbený seriál z nemocničného prostredia je jeho vôbec prvou hereckou skúsenosťou na Slovensku. Jakub totiž už stihol účinkovať v trojdielnej minisérii pre BBC, ktorá bude mať už čoskoro premiéru. Sympatický herec tak mal možnosť spolupracovať s aglickými či americkými hercami a tiež režisérom Davidom Blairom a to už je veľký úspech nato, že stále ešte iba študuje. Našliapnuté na skvelú kariéru má tak teda poriadne.

Jakub vyrastal v Banskej Bystrici a toto mesto je pre neho srdcovka. Miluje lyžovanie a hory, aj naše hlavné mesto má najradšej zasnežené. Hoci má iba 22 rokov, je veľmi rodinne založený a už teraz si vie predstaviť, žeby mal deti. V rozhovore pre reláciu MARKÍZA BACKSTAGE dokonca odznelo číslo 5!

V rozhovore s Luciou Hlaváčkovou vyvrátil špekulácie o tom, že už jedno dieťa má. Svojej kamarátke, fotografke Natálii Wagnerovej, totiž pomáha s jej malým synčekom Vincom, ktorého rád kočíkuje. Na prechádzky berie aj jej psa a na svojho kamaráta Jakuba sa môže určite spoľahnúť.

Pozrite si najnovšiu epizódu relácie MARKÍZA BACKSTAGE s mladým hercom Jakubom Švecom, ktorý prezradil, či má momentálne po svojom boku priateľku, čomu sa vo voľnom čase venuje a mnoho ďalších zaujímavostí.


Komentáre (0)