SuperStaristku kritizujú za fotky v bielizni: Jej reakciu niektorí nepredýchajú

07. 04 2021 14:00 |
Markéta Konvičková
Markéta Konvičková Foto: Instagram/marketakonvickova

Čerstvá mamina na komentáre už musela reagovať.

Markéta Konvičková sa v polovici septembra minulého roka stala prvýkrát maminou. S priateľom Reném sa stali šťastní rodičia dievčatka, ktorému vybrali meno Amálie. Rodina sa rýchlo zohrala a už vyše pol roka si užívajú jeden druhého.

Speváčka sa o krásne chvíle delí aj na sociálnych sieťach, kde však nezverejňuje iba fotky svojej dcérky. Okrem toho, že je mama, je aj stále žena, ktorá sa aj po tehotenstve a pôrode cíti vo svojej koži dobre. Preto sa nehanbí zverejniť zábery, na ktorých decentne odhalí niečo aj zo svojho tela.

TIP: Špeciálny deň u Bagárovcov: Monika sa dočkala

To sa však nepozdáva niektorým jej fanúšikom, podľa ktorých by snímky v spodnej bielizni už viac zverejňovať nemala. Keďže je už mamou. Speváčka na tieto komentáre reagovala a mnohí boli jej príspevkom určite prekvapení.

Markéta totiž uverejnila fotku v pyžame, v ktorom sa rozhodne nechcela zahaliť. „Mám 26 rokov a myslím, že cítiť sa ako žena, je práve v období materstva, kedy máte úplne iné starosti a hodnoty, ste vyčerpaná, nevyspatá, napuchnutá alebo naopak pochudnutá, vlasy sú vypadané, sila. Byť žena. Mama. Sme krásne a silné, či už v bielizni alebo bez, v kúpeľni alebo kuchyni. Proste sme a hotovo,“ napísala k fotke.

Tí, ktorí čakali, že po pôrode bude chodiť už len v rolákoch, tak majú jednoducho smolu.

Zdroj: Instagram/marketakonvickova

Do boja o šancu stať sa hviezdou sa môžeš hlásiť už dnes. Stačí vyplniť prihlasovací formulár na casting.markiza.sk. Kasting zvládneme aj online!

 

Komentáre (0)