Dominiku Kavaschovú zaskočil komentár! To sa tehotným ženám nehovorí

13. 04 2021 12:30 | zv
Dominika Kavaschová
Dominika Kavaschová Foto: Instagram/donda_kawa

Herečka reaguje na komentár ohľadom jej postavy.

Dominika Kavaschová sa už pripravuje na úlohu maminy, pretože sa čo nevidieť stretne so svojím pokladom, ktorý nosí pod srdcom. Obľúbená herečka je v treťom trimestri a pomaly odpočítava dni do príchodu dcérky, ktorej spolu so snúbencom Danielom Fisherom vybrali meno Maia.

TIP: Dominika Kavaschová o mene pre dcérku a návrate do Oteckov

Ženy, ktoré majú tehotentvo už za sebou, vedia, aké sú posledné týždne náročné a mnohým sa finálny deviaty mesiac zdal dlhší ako tých osem predchádzajúcich dokopy. Dominika však nestráca humor a na Instagrame stále zabáva svojich fanúšikov, ktorí ju za to milujú.

Nájdu sa však aj takí, ktorých zrejme svrbia prsty a majú potrebujú vyjadrovať svoj názor za každú cenu. Jeden z nich budúcej mamine poradil, že by sa nemala toľko prejedať a priberať, lebo sú aj ženy, ktoré v tehotenstve pribrali len kilo.

Hviezda Oteckov na tieto, určite dobre mienené rady reagovala štýlom jej podobným a s humorom nakrútila príbehy, ako si naďalej vychutnáva jedlo bez výčitiek a posledné, na čo by v tehotenstve myslela, je ručička na váhe a stráženie kalórií.

Zdroj: Instagram/donda_kawa

Herečka nie je jediná, ktorá si v tehotenstve prečítala v komentároch poznámky na svoju postavu. Ľudia majú naozaj tendenciu hodnotiť, aké sú už tehotné ženy veľké, bez problémov sa ich pýtajú, koľko pribrali a po pôrode, či už konečne schudli. Ktovie, či si uvedomujú, že niektoré matky môžu podobné poznámky rozladiť až rozcítiť. Asi ani nie.

Komentáre (0)