Svetoznáma reality šou prichádza na VOYO: Nájdite na Love Island lásku svojho života

22. 04 2021 10:26 | TS
Love Island Česko & Slovensko
Love Island Česko & Slovensko Foto: TV Markíza
Siânnise a Luke
Jess a Dom
Paige a Finn

Príklady párov zo zahraničných verzií tejto fenomenálnej reality šou dokazujú, že to ide!

Svetoznáma reality šou Love Island sa už na jeseň stane exkluzívnou súčasťou ponuky čoraz obľúbenejšej streamovacej služby VOYO! Skupina mladých ľudí zo Slovenska a Česka si bude vo vile na Kanárskych ostrovoch nielen užívať slnko, more a spoločné úlohy a hry, ale pod dohľadom televíznych kamier hlavne hľadať lásku svojho života. A keď sa k tomu na konci pridá aj atraktívna finančná výhra, je jasné, že o zábavu bude postarané.

Počas Love Island spolu účastníci flirtujú, tvoria páry, niekedy ich zase rozbíjajú, zbližujú sa či formujú spojenectvá, a to všetko s jasným cieľom – nájsť lásku svojho života a dostať sa so svojím miláčikom až do finále! „Vo väčšine reality šou ide o zábavu, slávu a peniaze. To ponúkame aj my, ale chcela by som zdôrazniť, že hlavným motívom pre to, aby sa človek do castingu na Love Island prihlásil, by mala byť jeho túžba po láske a jej nájdení,“ hovorí Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

Milióny mladých ľudí po celom svete túto šou skrátka milujú. A počas vysielania už niekoľko ľudí vo vile skutočne našlo svoju spriaznenú dušu, s ktorou zostali ešte dlho po skončení relácie, niektorí sa dokonca vzali a majú deti.

Jedným z príkladov je britský pár Camilla Thurlow a Jamie Jewitt, ktorí sa v roku 2017 dostali až do finále. Súťaž síce nakoniec nevyhrali, ale odniesli si oveľa viac – jeden druhého. Camilla, ktorá bola od začiatku považovaná za nie úplne typickú účastníčku reality šou, sa postupne stala miláčikom národa, a keď sa počas už rozbehnutého nakrúcania objavil vo vile Jamie, model pre značku Calvin Klein, láska na seba nenechala dlho čakať. Dodnes tvoria pár a majú polročnú dcérku Nell.

V rovnakej sérii sa objavili aj Jessica Shears a Dominic Lever. Jessica bola vylúčená spolu s iným účastníkom. Dominic skončil o zhruba dva týždne neskôr, ale po svojom vyradení nesmútil, pretože ho vzájomné city s Jess znovu spojili aj mimo ostrova, v ďalšom roku sa vzali a za ďalší rok sa im narodil syn.

Víťazi britskej verzie z roku 2016 Cara De La Hoyde a Nathan Massey spolu majú už dve deti. Kvôli žiadosti o ruku si Nathan pripravil romantické prekvapenie – vzal Caru späť do vily, kde sa zoznámili, a pomocou malej honby za pokladom s ňou prešiel všetky miesta, ktoré pre nich počas hry niečo znamenali.

Víťazný pár z roku 2020 Paige Turley a Finley Tapp sú tiež stále spolu. Paige v mladosti randila so známym britským spevákom a tohtoročnom objavom na Brit Awards Lewisom Capaldim, ale pravú lásku našla až v reality šou Love Island. Pár spoločne býva v Manchestri.

Zatiaľ bez potomkov, avšak so šteňaťom, si šťastne žijú vo svojom londýnskom byte finalisti série z roku 2020 Siânnise Fudge a Luke Trotman. Pár utvorili až v priebehu šou, neboli jeden pre druhého hneď prvou voľbou, ale stálo im za to si počkať, skúšať to, a nakoniec našli lásku jeden k druhému. Love Island je horúca reality šou plná zábavy, slnka, romantiky a hľadania lásky v raji! Prihláste sa aj vy!

PR oddelenie skupiny Markíza

 

Komentáre (0)