Monika Bagárová objasnila, čo sa deje: Mesiace je bez priateľa

22. 04 2021 13:00 | zv
Monika a Ruminka
Monika a Ruminka Foto: Instagram/monikabagarova

Ľudia sa jej v komentároch stále pýtajú, kde je tatino jej dcérky.

Monika Bagárová si našla čas na svojich fanúšikov na Instagrame, kde sa im rozhodla zodpovedať zopár otázok a jednou z najčastejších bola, prečo je tak dlho bez svojho priateľa a bez tatina ich dcérky Ruminky, Makhmuda Muradova.

Tento dotaz sa často objavuje aj v komentároch pod Monikinými fotkami a vyzerá to tak, že mnohým nedáva spávať. Miestami sú komentáre o odchode Macha do rodného Uzbekistanu také naliehavé, že máme pocit, že ľudí to zaujíma viac ako napríklad uvoľňovanie opatrení.

Zdroj: Instagram/monikabagarova

Aj preto sa speváčka rozhodla objasniť, prečo je športovec od nich preč od začiatku feburára. „Úplne chápem, že vás to zaujíma. Mach išiel do Uzbekistanu pracovne vo viacerých smeroch podnikania. Situácia sa, bohužiaľ, skomplikovala a musel tam zostať, aby vyriešil rodinné problémy,“ napísala Monika s tým, že už čoskoro sa však vráti.

TIP: Monika Bagárová na materskej zmenená na nepoznanie: Je neskutočne sexy

„Chýba nám, chýbame si. Zvládam to vďaka tomu, že mám skvelú rodinu. Tešíme sa na spoločný čas. O to viac by nám mal byť vzácnejší. Ruminka sa na tatina nepýta, pretože je malinká a ešte nehovorí a voláme s ním xkrát za deň,“ dodala Monika, ktorá je vždy pozitívne naladená a rozdáva dobrú náladu.

IMG_3494.PNG
Foto: Insatgram/monikabagarova
 

Komentáre (0)