Veľký deň Dary Rolins: Už čoskoro to vypukne!

06. 05 2021 10:00 | markiza.sk
Dara Rolins
Dara Rolins

Vy všetci môžete byť pri tom!

Hoci všetko nasvedčuje tomu, že sa (aj keď veľmi pomaly, ale predsa) vraciame k životu pred pandémiou, ešte nič nemáme vyhraté a každý z nás musí byť zodpovedný a svojou troškou prispieť k tomu, aby sa situácia nezhoršovala, ale práve naopak, aby pretrvával stále sa zlepšujúci trend.

Uvoľnené opatrenia sa dotkli aj kultúry a ostáva nám veriť, že vypredaných koncertných hál sa dočkáme už čoskoro. Keďže stále platí obmedzená kapacita nielen vo vonkajších, ale aj vnútorných priestoroch, umelci sa stále nemôžu stretnúť so všetkými fanúšikmi, ktorí by radi videli svojho obľúbeného interpreta naživo na pódiu.

A viete si predstaviť, žeby pri aktuálne nastavených reštrikciách mohla vystúpiť ikona československej hudby, akou je Dara Rolins?

Legenda českej a slovenskej pop music si práve preto prichystala pre svojich fanúšikov jediný a jedinečný online koncert, ktorý pomenovala výstižne Nablízko. Môžete sa tešiť na staršie, ale i úplne nové skladby, ktoré odznejú úplne inak než doteraz, v unplugged verzii. Žiadne tanečnice iba Dara! V sprievode kapely, sláčikov a vokalistiek odohrá svoj jediný koncert už v nedeľu 16. mája o 20.00 h z priestoru Skybar hotela The President Praha.

Čaká vás unikátna hudobná udalosť, ktorá sa už v budúcnosti nezopakuje - 60 minút hudby a zábavy s Darou, ktorá vám v ten večer chce byť nablízku.

LÍSTKY NA JEDINEČNÝ ONLINE KONCERT DARY ROLINS SI ZAKÚPITE TU.

DARA NABLÍZKO
 

DARA ROLINS - LÁSKA


Komentáre (0)