Je to vážne. Tereza a Milan prehovorili o rodine

06. 05 2021 18:00 | markiza.sk
Tereza & Milan
Tereza & Milan Foto: Markíza

Budú z nich už čoskoro rodičia?

Šou Svadba na prvý pohľad ste si vy, naši diváci, veľmi obľúbili, z čoho máme obrovskú radosť. Boli ste svedkami spojenia štyroch párov, ktorí sa vôbec po prvý raz stretli až pred oltárom. Jednotlivé dvojice si povedali áno bez toho, aby o sebe čo i len tušili, a spoločne vkročili do manželstva.

Jedinou špeciálnou výnimkou, ku ktorej doteraz nedošlo v žiadnej inej krajine, kde sa táto megaúspešná šou vysielala, boli Tereza a Milan. Hoci pôvodne mal nevestu čakať pred oltárom úplne iný muž, nakoniec to dopadlo inak a Tereza ostala v šoku, keď tam uvidela stáť svojho fitnestrénera, ktorý jej pomáhal dostať sa do formy práve pre šou, aby sa cítila dobre a bola so svojím zovňajškom spokojná.

ČESKÁ VERZIA ŠOU SVADBA NA PRVÝ POHĽAD: V ČOM SA LÍŠI OD TEJ SLOVENSKEJ?

Hoci boli odborníci mierne skeptickí a nevedeli, ako to dopadne, teraz môžu byť maximálne spokojní so svojím finálnym rozhodnutím. Tereza a Milan totiž zostali spolu aj po skončení šou, už na jej konci venoval Milan Tereze kľúč od svojho bytu v Prahe a hoci chcela Tereza ostať doma na Slovensku, nakoniec sa rozhodla pre Prahu.

Dvojica plánuje skutočnú svadbu a ako Milan prezradil v rozhovore, okrem väčšieho bytu sa nebránia ani rodine. „Keby to prišlo, nebránili by sme sa tomu,“ povedal Milan v rozhovore s Luciou Hlaváčkovou pre MARKÍZA BACKSTAGE. Pre viac zaujímavostí sledujte najnovšiu epizódu.

Komentáre (0)