Synček Barbory Krajčírovej rastie ako z vody. Pozrite, aký je už veľký

10. 05 2021 17:00 | markiza.sk
Barbora Krajčírová
Barbora Krajčírová Foto: Instagram/barbora.krajcirova

Koncom júla sa v jej rodine oslavuje.

Koncom júla minulého roka sa z Barbory Krajčírovej, predtým Rakovskej, stala dvojnásobná mama. Jej a jej manželovi Ľubošovi sa narodil chlapček, ktorý dostal meno Kristián.

Aj pre ňu, ako pre každú správnu matku, je rodina na prvom mieste. To, že materská dovolenka, nie je skutočne dovolenka, vedia všetci, no napriek tomu, že nie je vôbec jednoduché vychovávať malého človiečika a vyžaduje si to kopec práce, pre moderátorku je to požehnané obdobie.

zdroj: Instagram/barbora.krajcirova

Mnohé známe tváre riešia dilemu, či sa o svoje deti majú alebo nemajú deliť na sociálnych sieťach, keďže sú tak na očiach prakticky komukoľvek, nemožno sa predsa tváriť, že neexistujú. Barbora patrí medzi tie známe mamičky, ktoré zverejňujú fotografie zo súkromia sporadicky, o to viac sa jej fanúšikovia tešia, keď vidia, ako rastú jej deti.

Koncom júla tak bude v rodine Krajčírovcov dôvod na oslavu, keďže Kristián bude oslavovať prvé narodeniny. Pozrite, ako mu to s jeho staršou sestrou Amiou pristane.

zdroj: Instagram/barbora.krajcirova

Už túto sobotu (15. mája) sa dozvieme víťazov v celkovo siedmich kategóriách druhého ročníka Social Awards Slovakia (SOWA). Barbora Krajčírová je nominovaná v kategórii MEDIA SPEAKER. Moderátormi galavečera budú Veronika Cifrová Ostrihoňová a Matej „Sajfa“ Cifra.

Vyhlásenie výsledkov druhého ročníka Social Awards Slovakia sledujte v sobotu o 20.30 h na Doma!

 

Komentáre (0)