To nie je ona?! Celeste ukázala mamu: Neskutočná podoba

12. 05 2021 17:00 | markiza.sk
Celeste Buckingham
Celeste Buckingham Foto: Instagram/celbuckingham

Ako keby mala Celeste ďalšiu sestru.

Celeste Buckingham trávi už celé mesiace v španielskej Madeire a svojim fanúšikom sa ozýva prostredníctvom nádherných záberov a ešte krajších popisov k nim. Je vidieť, že napriek tomu, že nežijeme v ľahkej dobe, Cel prežíva šťastné a spokojné obdobie a je obklopená svojimi najbližšími.

Speváčka zverejnila ku Dňu matiek na sociálnej sieti fotografiu svojej mamy Zarin, ktorej poďakovala za všetku podporu, ktorú jej preukazuje, za všetky obety, ktoré musela podstúpiť, a tiež za jej zmysel pre humor a múdrosť.

Okrem krásnych slov venovaných milovanej mame sa však nedá nevšimnúť si podobu medzi Celeste a Zarin. Speváčka je celá mama a keby stáli pri sebe obidve, vôbec by sme sa nečudovali tomu, keby si niekto pomyslel, že je to jej ďalšia sestra. Celeste má totiž jednu sestru Carmel, ktorá je takisto speváčka.

zdroj: Instagram/celestebuckingham

Už túto sobotu (15. mája) sa dozvieme víťazov v celkovo siedmich kategóriách druhého ročníka Social Awards Slovakia (SOWA). Celeste Buckingham je nominovaná v kategórii MUSIC WORLD. Moderátormi galavečera budú Veronika Cifrová Ostrihoňová a Matej „Sajfa“ Cifra.

Vyhlásenie výsledkov druhého ročníka Social Awards Slovakia sledujte v sobotu o 20.30 h na Doma!

 

Komentáre (0)