Adela a Viktor nemajú tajnosti: Adoptujú si dieťa rómskeho pôvodu?

19. 05 2021 09:00 | kf
Manželia Vinczeovci
Manželia Vinczeovci Foto: instagram/viktorvincze

Manželia Vinczeovci sú naklonení adopcii.

Adela a Viktor Vinczeovci sú veľmi otvorený pár a nemajú problém hovoriť o svojom súkromí. Patria medzi najsledovanejšie páry na Slovensku a moderátor Televíznych novín je aktívny na sociálnych sieťach, kde prekvapil fanúšikov nejedným priznaním.

Po ich svadbe sa ich ľudia dennodenne pýtali, kedy chcú mať potomka a ako to vyzerá s rodinou. Vtedy sa Viktor verejne priznal, ako je na tom s plodnosťou. Podľa jeho slov sa jeho počet spermií blíži k hranici neplodnosti, a preto v príspevku vyzval ostatných partnerov, aby nečakali do obdobia, kedy budú chcieť mať deti.

„Problém otehotnieť pritom nie je ženský problém. Je to problém párov. A stále častejšie ho treba riešiť na strane muža. Toto je aj náš prípad,“ napísal Viktor na sociálnej sieti.

TIP na článok: Sajfa s Veronikou v tom majú jasno: Aký názor majú na slovenských influencerov?

Viktor a Adela otvorene o adopcii

Adopcia je veľmi zdĺhavým procesom, počas ktorého si štát aj budúci rodičia preveria, či sú na túto životnú úlohu pripravení. Manželia „netlačia na pílu“ a veria v to, že ak majú mať dieťa, tak to raz príde. Mnoho ľudí sa ich pýtalo, aký majú postoj k adopcii dieťaťa rómskeho pôvodu.

„A raz bude s nami na tomto gauči možno sedieť aj dieťa rómskeho pôvodu. To je odpoveď na vašu víkendovú otázku, či by sme v rámci adopcie prijali aj malú Rómku alebo Róma. Prijali,“ napísal Viktor.

zdroj: Instagram/viktorvincze