Po 16 rokoch vzťahu to prišlo. Markizáčka je šťastím bez seba

23. 06 2021 11:00 | nb
Lenka Debnárová
Lenka Debnárová Foto: Instagram/lenkadebnar
Lenka Debnárová
Andrea Šprochová a Lenka Debnárová
Lenka Debnárová

Krásnou novinkou vyvolali ošiaľ.

Moderátorka počasia Lenka Debnárová je hrdou dvojnásobnou maminou dcérky Olívie a syna Daniela a manželkou vyštudovaného matematika programátora Františka. Ten, hoci nemá sociálne siete, sa aktuálne stal hviezdou na Lenkinom profile.

Napísal totiž knihu pre deti, ktorú aj sám ilustroval. Jeho „Tatove rozprávky“ žnú úspech a práve o nich aj o večerných rituáloch Debnárovcov je reportáž z Telerána. Reportérka Jana Ďuďáková ich navšívila v podvečernom čase, aby jej ukázali, ako prebiehajú ich rituály pred spaním.

Práve Fero zvykne čítať deťom rozprávky a prezradil aj to, čo ho viedlo k napísaniu vlastnej knihy. Lenka je na svojho manžela právom hrdá a vôbec nečakala, že ju takmer po 17 rokoch manžel dokáže takto prekvapiť. Prekypuje hrdosťou a dojatím, čo vystihla v krásnom vyznaní na Instagrame a priznala to aj na kameru.

„Je mi cťou byť tvojou ženou. Pánko napíše len tak knihu svojim deťom a ja musím verejne povedať, že si najväčšia hviezda môjho života a som najviac hrdá, že naše deti majú za otca práve teba. A že som práve ja tvoja žena,“ napísala Lenka vo vyznaní.

Zdroj: Instagram/lenkadebnar

Takto to vyzerá u Debnárovcov doma:

 

TIP: Svieža letná novinka. Talentovaní muzikanti prichádzajú s prvou slovenskou skladbou