Martina Schindlerová sa vie baviť až do rána. Takto oslavuje slobodu

06. 07 2021 14:00 | nb
Martina Schindlerová
Martina Schindlerová Foto: instagram/martinaschindlerova
Martina Schindlerová
Martina Schindlerová
Martina Schindlerová

Speváčka sa zabávala v tej najlepšej spoločnosti.

Speváčka Martina Schindlerová sa preslávila ako v roku 2004 v prvej SuperStar, kde skončila na druhom mieste. Svoju skvele rozbehnutú kariéru však časom odložila bokom a venovala sa rodinným povinnostiam. Dnes je dvojnásobnou maminou dcérky a syna.

Po rozvode sa krásna speváčka rozhodla, že je načase venovať sa opäť hudbe a vrhla sa na vlastnú tvorbu. V klipe k piesni Dokedy, ktorý vydala v decembri 2020, si jej osudového muža zahral exfarmár Michal Gajdošech.

TIP: Nela s Filipom sa dočkali. Po dvoch rokoch sa to podarilo

V jej textoch sa odzrkadľuje sklamanie v láske, no v aktuálnej novinke s názvom Tanec to znie, že speváčka má to najhoršie už za sebou. Pesnička oslavuje slobodu a znovuzrodenie.

„Ty viac nezlomíš mi srdce, lebo nemáš nad ním moc, je čas vyhodiť ťa preč, mala som to spraviť skôr," spieva v úprimnom texte, kde priznáva, že návrat definitívne nehrozí. „Už nevidím dôvod, lebo ťa mám dosť." spieva.

Pozrite si nový videoklip, na ktorom nechýbajú tanečníci Miňa Kereša z KRS Movement a skvelá energia. Speváčka vyzerá fantasticky a svojou hudobnou novinkou určite zdvihne náladu mnohým, ktorý sa našli v podobnej životnej situácii. Toto je výsledok:


TIP: Prvý klip favorita zo SuperStar. Horúce zábery na jeho sexy frajerku