Nádherná novinka: Veronika Nízlová bude mama!

14. 07 2021 12:11 | kf
Veronika na dovolenke
Veronika na dovolenke Foto: Instagram/veronikatwiins

Speváčke sa podarilo tehotenstvo doteraz tajiť.

V rodine Nízlových je opäť dôvod na radosť. Po Daniele sa mamou stane aj jej sestra Veronika! TWiiNSka oznámila nádhernú novinku na sociálnych sieťach a fanúšikovia ostali v šoku.

Dvojičky trávia spoločnú dovolenku v Turecku a Veronike sa podarilo rastúce bruško doteraz utajiť. Vytúžené bábätko má prísť na svet podľa jej slov už v novembri.

„V novembri budem mať tú česť byť mama. Je to najkrajšia úloha v mojom živote a teším sa, že sa mi tento sen splní. Neviem sa ťa dočkať, lásočka moja milovaná,“ napísala speváčka.

Veronika sa vydala po tehotenstve jej sestry na sólo kariéru a vydala niekoľko singlov pod umeleckým menom Vebi. Zdá sa, že teraz ju čakajú už iné povinnosti a onedlho sa bude naplno venovať svojmu bábätku.

Speváčka bola vydatá za Tomáša Krúpu, s ktorým jej manželstvo vydržalo necelých 5 rokov. Veronika nemá na bývalého manžela ťažké srdce, ale už to medzi nimi nefungovalo, tak každý išiel vlastnou cestou. Vebi potom veľa času trávila v nahrávacom štúdiu, kde sa sústredila na kariéru a často cestovala za sestrou do Talianska.

Veronike zo srdca gratulujeme!

zdroj: Instagram/veronikatwiins