Tak už je to jasné: TWiiNSka sa vyjadrila k otcovi dieťaťa

15. 07 2021 12:10 | markiza.sk
Veronika Nízlová
Veronika Nízlová Foto: Instagram/veronikatwiins

S otcom svojho potomka nie sú spolu.

Veronika Nízlová sa postarala o poriadne prekvapenie, keď na svojom instagramovom profile zverejnila fotografiu s tehotenským bruškom. K nádhernému záberu napísala, že maminou sa stane na jeseň. Speváčka, ktorá vystupuje pod umeleckým menom Vebi, je v 21. týždni tehotenstva. „V novembri budem mať tú česť byť mama. Je to najkrajšia úloha v mojom živote a teším sa, že sa mi tento sen splní. Neviem sa ťa dočkať, lásočka moja milovaná,“ napísala speváčka.

Okamžite po zverejnení záberu sa všetci začali pýtať, kto je otcom jej dieťatka. Veronika sa rozhodla zareagovať deň nato.

„Hoci s ockom dieťatka nie sme spolu, vždy mu budem vďačná za tento dar. Dohodli sme sa, že jeho meno nebudem zverejňovať. Takisto rešpektujem jeho rozhodnutie, že nebude súčasťou nášho života. Želám mu všetko dobré,“ napísala.

Ako dodala, vzhľadom na jeho rozhodnutie sa viac k téme „otec dieťaťa“ nebude vyjadrovať ani na sociálnej sieti, ani v médiách.

PREČÍTAJTE SI AJ: MNOHÍ SI MYSLELI, ŽE TOTO JE OTEC DIEŤAŤA VERONIKY NÍZLOVEJ. TERAZ PREHOVORIL

zdroj: Instagram/veronikatwiins

TIP: Herec oznámil krásnu správu: Bábätko na ceste

Speváčka bola vydatá za Tomáša Krúpu, s ktorým jej manželstvo vydržalo necelých päť rokov. Veronika nemá na bývalého manžela ťažké srdce, ale už to medzi nimi nefungovalo, tak každý išiel vlastnou cestou. Vebi potom veľa času trávila v nahrávacom štúdiu, kde sa sústredila na kariéru a často cestovala za sestrou do Talianska.